Masa, sandalye, hokka. Adolf Hitler'in kişisel eşyaları Bečov'daki kalede sergileniyor

RumBar

Global Mod
Global Mod
Hitler'in Yankı Koleksiyonu kitabının yazarı yazar Ji Kucha, beş yıl önce Beiv kalesinde Adolf Hitler'in mülküne ait olan, gamalı haçla süslenmiş devasa bir masayı kendi gözleriyle gördüğünde kalbi hızla uçtu. . Nazilerin Vym Brod'daki kasada sakladığı geniş sanat koleksiyonunu belgeleyerek, önünde olanı daima tarihi fotoğraflara kaydetti. Beov'un masanın yanında aynı koleksiyondan bir ayraç ve bir kelam da vardı.


Diğer setler yani mektup kalemi, hokka ve mektup kalemi ise tesadüfen geçen yıl bulunmuştu. Bunlar Barbora Vlkov tarafından Litom'daki Ulusal Şiir Anıtı'nın merkezi deposunda keşfedildi. Jiho Kucha'ya göre masanın ilk keşfi, hiç kimse bunların Başbakanlık koleksiyonundan parçalar olduğunu bilmese bile, masanın benzer eserlerinin Çek topraklarında da bulunabileceğinin kanıtıdır.


Öncelikle Beauvais kalesinin üzerindeki bina, eşsiz keşfin en belirgin bağlantılarına dikkat çekmek istiyor. Ji Kucha'nın yanında ailesini de kendisiyle birlikte tarihi eseri arayan gazete ve yazar Stanislav Motl temsil etti. Böylece, büyük ölçüde Beov'un ilk tablosuna ayrılan Hitler'in Hazinesi belgeseli için bir şiir yazdı. Yaz sonuna kadar inşaat.


Bu yılın Çek topraklarının işgalinin 85. yılı olduğunu anayasayla anmaya karar verdik. Bu yüzden masada eksik olan diğer şeyleri de bulabileceğinizi umuyoruz. Beov nad Teplou'daki kale ve malikaneden Tom Wizovsk, bunun orijinal bir lamba ve üzerinde gamalı haç bulunan bir kaide olduğunu söyledi.


Ayrıca birçok filmde rol aldıOna göre, Hitler'in eşyalarının restore edilmiş sergisi daha çok tamamlayıcı bir iç projedir, ancak iç anıtları göstermez. Ancak filmai tarafından çokça kullanılır. Örneğin Norveç dizisi Boj o tkou vodu'da veya İtalyan filmi Tajn Olimpida, ekl kasteln'de görülüyor.


Göreve geldiği dönemde dahi 1. kattaki ofiste görev yaptığını hatırlattı. 2008 yılında geçmişi gün yüzüne çıkınca anıları ilk kez depoya konuldu. Bunun dışında buradan yalnızca iki kez seyahat etti. Kasteln, 2012'deki bir önceki inşaat ve onu takip eden mevcut inşaat hakkında bilgi verdi.


Hacimli masanın en az altı kez katlanması gerekiyordu. Ve onunla birlikte hareket etmek için yapacakları çok şey vardı. Ancak Beovo'ya nasıl ulaştığını bilmiyoruz çünkü 1945'teki doğum envanterinde bu mülkten bahsedilmiyor, diye ekledi. Beov ziyaretçileri için masanın kendisi ve aksesuarlarının yanı sıra masanın kullanımını belgeleyen fotoğraf ve metinlerin yer aldığı çeşitli duvar panelleri hazırlandı.


Wizovsky kalesine göre, Hitler'in kişisel mülküne ait olan ve aynı zamanda Şansölye'nin sanat koleksiyonunun bir parçası olan bir nesne koleksiyonunun alışılmadık ve gizemli tarihi ilk başta kamuoyuna açıklandı. Bu, tarihçilere göre Hitler'in yağmaladığı ve hatta satın aldığı, çoğunlukla resim ve heykeller olmak üzere çeşitli sanat nesnelerinden oluşuyordu. Uzmanlar için değeri, yüz milyon poundun üzerinde olduğu tahmin edilen, dünyanın en büyük kişisel sanat objeleri koleksiyonu olarak kabul edildiği geçen yüzyılın 40'lı yıllarındaydı.