Cinsel Gücü Arttıran Bazı Bitkiler

Felaket

New member
Cinsel Gücü Arttıran Bazı Bitkiler
Şifalı bitkiler, stres sonucu oluşan cinsel isteksizlik yaşayanların imdadına yetişiyor. Uzmanlar bu sorunların ortaya çıkmasında psikolojik faktörlerin önemli rol oynadığını söylüyorlar.Stres nedeniyle cinsel isteksizlik yaşayanlara şifalı bitkiler yardımcı olabiliyor.

Bitki çayları: Vücuttaki sıvı akışını hızlandıran bitki çayları içtiğinizde kan dolaşımı güçleniyor, tutku artıyor. Enerji seviyesini de yükselten bitki çayları seks yaşamını canlandırıyor.

Lavanta: Salata ve yemek soslarında dökülen birkaç damla lavanta seks hayatını canlandırıyor.

Karanfil: Doğal afrodizyakların en güçlülerinden biri olan karanfil, yorgunluğa da iyi gelir.

Haşhaş: Cinsel performansı artırır.

Zencefil: Yüz yıllardır, duyguları harekete geçirmek için hazırlanan içkilerin karışımında kullanılan zencefil, insanı daha ateşli ediyor (Kanı sulandırıcı ilaç kullananların dikkatli olması gerekir. Bağırsaklarda rahatsızlık yaratabiliyor). Yemeklerde baharat olarak kullanılabilir. Balla karıştırılıp yenir. Kullanım süresi bir hafta veya 10 güne kadardır.

Tarçın: iştah açar, sinirleri dinlendirir. Mide ve bağırsaklardaki gazı çıkarır, antiseptik özellikleri vardır. Afrodizyak olarak da kullanılabilir. Ayrıca Tarçın yağı, hoş aromasından dolayı masaj yağı olarak da kullanılır.

Hardal: Cinsel organ bezlerinin işlevini artırıyor.

Süsen: Süsen kökü tozu, her iki cins için de güçlü bir afrodizyak.

Meyan kökü: Meyan kökünden elde edilen toz, gazlı su ile karıştırıldığında kadınlar için çok etkili bir afrodizyak haline gelir.

Vanilin: Merkezi sinir sistemine etki ederek kokusu ile beyini uyandırır.

Maydanoz: Yemeklere lezzet katan maydanoz seks yaşamına da lezzet katar.

Keklik otu: Güçlü etkileri olan keklik otu, özellikle erkeklerde olumlu etki yapar.