Yüzücü ve polis tam zamanında alev alarak iki kişinin hayatını kurtardı

RumBar

Global Mod
Global Mod
Havuzda su altı draması

Baznov Center’in kapalı havuzu, 16. ervenec. Scrum’da, yüzeydeki bir yüzücü işitme ve görme engelli olsa bile hareket eder. Aniden havuzun ortasında midesi bulanır ve durdurulamaz bir şekilde dibe doğru iner.

Durum net değildi. Daha sonra kameralardan hayvanları gördüğümde, özellikle kendi üzerinde bir mvnm fark etmesi dikkat çekiciydi. Sadece havuzda normaldir. Battığını kimse farketmedi, Rudolf Boris Mohlberg dramatik anları anlattı.

Su altı kamerasının aynı olduğu ortaya çıktı, o sırada yüzücü onu çalıştırıyordu. Kollarına girince, önce onu kurtarmak için hemen koşup suya atladım. Tonoucho’yu çıkardı ve bir meslektaşıyla birlikte ona ilk yardım yaptı. On yıldır yüzücü olan Mohlberg, onu biraz yumuşattım, sonra hemen atladı, diye ekledi.

Havuz merkezinde havuz derinliğinde bir adet su altı kamerası bulunmaktadır. Bu durum etkili bir sistem olduğunu doğrulamıştır. Bu deneyimden sonra yüzeyin altına bir kamera koydu ve bir gün yüzeyin altına bakmaya çalıştık. KV Arena CEO’su Roman Roksek, “Açık havuza su altı kamerası takacak birini de arıyoruz” dedi.

Rudolf’ta Boris Mohlberg, Primtor Andrea Pfeffer Ferklov tarafından da övüldü. Hızlı yanıtını takdir ediyorum. Blečkov’un durumu ve özellikle konuşlandırmayı değerlendirme şekli, dokunuşta ustalaştığında, havuzu alttan alıp rüyayı canlandırabilir. Kişisel bir görüşme sırasında adreste konuşan mayolu, birbirlerine büyük bir at nalı ve hayranlık göndereceklerini söyledi.

Bir panelde bir vakada dram

Chodov’da Sdlit, 15. yıl dönümü. Sabah dört civarında 158 numaralı hattın telefonu çalıyor. Birkaç polis devriyesi hemen şehre gitti. Rudolf Schmelzer ve Martin Kasa ilk içenler arasındaydı. Sekizinci kattaki daireden yeni çıkmışlardı. Bu nedenle hemen evin içine girdiler.

Kapıyı çaldık ama kimse cevap vermedi. Komşulardan biri bizi daireye aldı. Bir meslektaşımın yardımıyla yanan dairenin balkonuna çıktım. Açık balkon kapısından içeri girdim, çok soğuktu. Hemen uyandım ve ön kapıyı açtım. Rudolf Schmelzer olayı “Beni apartmandan uzaklaştırdı ve ben de ateşi yaktım” dedi.

Yaşından korkmadığı belli olan polis memuru Rudolf Schmelzer, hastanede eşini beklerken yaşadığı heyecan nedeniyle bir şehir polisi mensubu ile birlikte hayatını kaybetti. Bir hayat kurtarmanın iyi hissine ek olarak, kendisine ödüllendirilecek olan cesaret madalyasıyla da eylemi hatırlatılacaktır.