Yüksek katlı Noida sakini asansörden yardım aldı, onu dövdü | Noida Haberleri

RumBar

Global Mod
Global Mod
NOIDA: Noida polisi, Salı günü hizmetçisini evinde rehin tuttuğu ve ona saldırdığı iddiasıyla yüksek katlı bir toplu konutta oturan bir kadını tutukladı.
CCTV görüntüleri, kadının ev yardımcısını asansörden nasıl sürükleyip çıkardığını gösteriyor.
CCTV görüntüleri, kızın birkaç kez kadından nasıl kaçmaya çalıştığını gösteriyor.

#Noida’da Cleo County Derneği’nde bir kadın tarafından dövülen ev içi yardımcı. Şikayete istinaden Ph… https://t.co/n20zMPqe3P

— TOI Noida (@TOINoida) 1672154432000
Polise göre, kadının kimliği Shaifali Kaul olarak belirlendi. Cleo İlçe Derneği Sektör-121, Noida’da.
Hizmetçinin babası Padam Singh bununla ilgili şikayette bulundu.
Şikayete göre, Anita (20) ev yardımcısı Shaifali Koul’un evinde altı aydır çalışıyor.
Padam, kızının kadın için evde yardımcı olarak çalıştığını ve sözleşmesinin 31 Ekim’de sona erdiğini söyledi. Anlaşma sona erdikten sonra Anita artık çalışmak istemedi ama kadın onu bırakmadı.
“Telefonunu kaptı ve tüm ev işlerini zorla yaptı. Çalışmayı reddedip eve gitmek istediğinde kadın onu dövüyordu” dedi.
“Kadın kızımı çok kötü dövüyordu ve vücudunda da çok sayıda yara vardı. Pazartesi günü saat 04.00 sıralarında kızım dupatta kullandıktan sonra balkondan evden kaçmaya çalıştı. Sanık kadın eskiden apartmanın dördüncü katında oturuyordu. binada ve kızım iki dupattasını bağlayıp balkondan inmek için kullandı zemin kata gelince kulenin bekçisinden polisi ya da bizi aramasını istedi sonra bekçi bizi aradı kızımla konuştum. Singh, oraya vardığımızda güvenlik görevlisinden onunla ilgilenmesini istedi. Ancak kadın gelip kızımı zorla eve götürdü” dedi.
“Derneğe ulaştığımızda polisi aradık ve polis olaya müdahale etti. Polis kızımı kadının elinden kurtardı. Şikayetçi olduk” dedi.
Faz-3 polis karakolunun SHO’su Vijay Kumar, TOI’ye, bir şikayet temelinde kadına karşı 344 (on gün veya daha fazla yasa dışı hapis), 323 (isteyerek acıya neden olmanın cezası) ve IPC’nin 504 (barışı bozmaya kışkırtma niyetiyle kasıtlı hakaret).
Mağdurun tıbbi muayene için gönderildiğini ve gerekli işlemin yapılacağını da sözlerine ekledi.
Shaifali, “Anita bu yılın Nisan ayından beri evimde çalıştı. Haziran ayında ailesi benden 50.000 Rs borç aldı. Anita’nın maaşından kesip kesmeyeceğimi sorduğumda dramayı başlattılar” dedi.
“Pazar gecesi Anita uyku haplarını yemeğime karıştırdı. Yemekten sonra çok çabuk uyuyakaldım ki bu benim alışkanlığım değil. Anita bütün mücevherleri çalmış ve yardım alarak balkondan kaçmaya çalışmıştı.” dupattas. Ama düştü ve yaralandı. Gardiyan onu yakaladı ve bana teslim etti” dedi.
“Anita’nın sözleşmesi sona ermeden önce, yeni ev içi yardım için başvurdum, ancak ajans bana 25 Aralık’a kadar ev içi yardım sağlamayacaklarını bildirdi. Bu yüzden, Anita’nın Aralık ayı sonuna kadar evimde çalışması için Noida’nın kadınlar hücresine başvurdum. sağlık sorunlarım yüzünden. Anita bile kabul etti” dedi.
İzlemek CCTV görüntüleri: Kadın ev yardımcısını Cleo County’de asansörden dışarı sürükledi