Yayın hizmetleri onu durdurmadı; bölgedeki son video oynatıcı o

RumBar

Global Mod
Global Mod
Yalan söylemekten nefret ediyorum ama video kasetlerin olduğu günlerden beri buradaymışsınız gibi geliyor. Böyle?
2000 yılında Karlovy Vary’de en son açılanlardan biriydik. 23 yıldır aynı kasabadayız.

VCR’nin neredeyse ev eşyası olduğu dönemde VHS patlamasını yakaladınız mı?
VHS bir süre zirvedeydi ve biraz düşüşe geçti. Yaklaşık yedi yıl boyunca onları sattık ama yavaş yavaş onlarla yaptığımız iş ilgi çekici olmaktan çıktı. O zamanlar diğer video dönüştürücülerin dijital taşımamasından memnun değildim. DVD’ler, DVD’ler ve Blu-ray diskler de mevcuttur.

Sayıları çok azdı ve bir oyuncu kadrosuna katılmak istiyordu, bu yüzden tüm DVD’leri en başından itibaren satın aldık, belki de dağıtım şirketi zamanında filmin sadece altyazılı versiyonunu yayınlamışlardı. Bu pek çok insanı rahatsız ediyor. Bazı yayın platformlarında mecbur kalsanız bile altyazıları açık bırakın. Ancak ppad pjovny’de filmin altyazıları neredeyse bitmişti.

Marvel filmleri evet ama çok fazla var. Ünlü yönetmen bile bunun insanları eğlendirmeyi bırakması ve sonunda yapımcıların yapmak istemediği mülteci filmlerine ulaşabilmeleri için dua etti.

Bu özel bağlantıyı noktalayın iDNES Premium aboneliğiyle

şimdi İndirim -45%

Peşin ödeme

+ Aylık aboneliğe kıyasla 6 ay ücretsiz

+ çevrimiçi televizyon televizyon
Açık 90 gün ücretsiz

Peşin ödeme

+ Aylık aboneliğe kıyasla 5 ay ücretsiz

+ çevrimiçi televizyon televizyon
Açık 90 gün ücretsiz

Bugün kaydolun ve şunları edinin:

• iDNES.cz, Lidovky.cz ve Express.cz içeriğine sınırsız erişim