Vary’de bir bisikletçi bisiklet sürerken mastürbasyon yaptı ve yoldan geçen kadınları taciz etti

RumBar

Global Mod
Global Mod
Adam ilk olarak sabah 7.30’dan önce Tuhnice bölgesindeki Krymská Caddesi’nden geçti. Bölge polis sözcüsü Jakub Kopřiva, “Yoldan geçen bir kadından mastürbasyon konusunda kendisine yardım etmesini istemeliydi” dedi. Durumu hemen 158 numaralı acil durum hattına bildirdi. Adam daha sonra eyleminden vazgeçerek olay yerinden ayrıldı.

Yaklaşık bir saat sonra Rohan’ın kaplıca ormanlarındaki yolunda başka bir kadına rastladı. Kopřiva, “Penisini elinde tutması, mastürbasyon yapması gerekiyordu ve bu durumda kadından da mastürbasyon yapmasına yardım etmesini istedi” dedi.

Reddedildikten sonra mastürbasyon yapan bisikletçinin kadını iki eliyle tutmaya çalıştığı iddia edildi. Bir polis sözcüsü, “Yüksek sesle çığlık atmaya, her şeyi polise bildirmesi için adama tekme atarak ve bağırarak karşılık vermeye başladı” dedi. Failin korktuğu ve bilinmeyen bir yere doğru gittiği anlaşılıyor.

Polis olayı bir rahatsızlık olarak araştırıyor ve mastürbasyon yapan bisikletçinin kimliğinin belirlenmesi için halktan yardım çağrısında bulundu. Kopřiva, “Bisiklet üzerindeki adamın davranışını gören veya eylemleriyle taciz etmiş olabileceği kişiler 158 acil durum numarasıyla iletişime geçebilir” dedi. Davayla ilgili bilgi almak için PČR’nin herhangi bir bölge ofisiyle iletişime geçmek mümkündür.