Surajpur: Adam 2001’de 7 yaşındaki çocuğa tecavüz etmekten ömür boyu hapis cezası aldı | Noida Haberleri

RumBar

Global Mod
Global Mod

NOIDA: 25 yaşındaki bir adam, 7 yaşındaki bir kıza tecavüz etmekten ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Surajpur 9 Temmuz 2021’de.
Polis, o sırada 25 yaşında olan zanlı Lalu Yadav’ın bir inşaat işçisi olduğunu söyledi.
Özel Savcı JP Bhati, kızın babasının 7 Temmuz 2021’de Surajpur Polis Karakoluna şikayette bulunduğunu söyledi. “Evimde inşaat çalışması vardı. Lalu da dahil olmak üzere işçileri aramıştım. Diğerleri çalışırken, Lalu Şekerleme bahanesiyle kızımı kandırdı, komşu eve götürdü ve tecavüz etti” dedi.
Mağdur eve döndü ve çileyi ailesine anlattı. Aile, zanlıyı yakalayarak polise teslim etti. Mahkemeye çıkarılan ve gözaltına alınan Lalu hakkında dava açıldı. Daha sonra yargılanmaya karar verdi.
Kız mahkemeye, Lalu yanına yaklaştığında cep telefonunda çizgi film izlediğini söyledi. Bana şekerleme sözü verdi. Ben inandım ama beni komşu eve götürdü ve tecavüz etti” dedi.
Sanık avukatı, Leelu Singh, babasının Lalu’ya 1.000 Rs borcu olduğunu ancak parayı iade etmeyi reddettiğini söyledi. “Bunun hakkında tartıştılar ve müvekkilim hakkında asılsız şikayette bulunuldu” dedi.
Pocso mahkemesi, kızın ve diğer tanıkların kanıtlarına, tıbbi raporlarına ve ifadelerine dayanarak Salı günü Lalu’yu mahkum etti. “Lalu Yadav, Pocso Yasasının 6. Bölümü uyarınca ömür boyu hapis ve 50.000 Rs para cezasına çarptırıldı. Ek Mahkeme Hakimi (POCSO II) Chandra, para cezasını ödemezse bir yıl ek hapis cezası çekecek” dedi. Mohan Srivastava.