Silahlı bir sarhoş, Cheb'deki insanlara “Seni vuracağım” diye bağırdı. Polis tarafından gözaltına alındı

RumBar

Global Mod
Global Mod
Olayı X ağına aktaran polise göre, 42 yaşındaki adamın elinde ateşli silah ruhsatı gerektirmeyen bir silah vardı. Polis henüz silahın türü hakkında daha fazla bilgi yayınlamadı.


“Herhangi bir yaralanma olmadı ve kimse için tehlike söz konusu değil. Tutuklanan adam, alkol varlığına yönelik gösterge niteliğinde bir nefes testine tabi tutuldu ve bu test, binde 2,3 oranında olumlu sonuç verdi. o belirtti ve Karlovy Vary polisi.


Cheb polisi sözcüsü Jakub Kopřiva, Cheb sakinlerinden oluşan bir Facebook grubundaki bir gönderide yazdığı gibi, adamın gerçekten de insanlara onları vuracağını söyleyerek bağırdığını doğruladı.


Cheb ceza soruşturmacıları, bir görevliye karşı usulsüz davranış, tehlikeli tehditler ve şiddet suçlarının işlendiği şüphesiyle konuyla ilgili ceza davası başlattı.KARLOVARSKİ KRAJ – Bugün öğleden sonra Cheb'in merkezindeki bir restorana giren bir adam, ateşli silah ruhsatı gerekmeyen bir silahı çıkardı. Daha sonra personelin ve misafirlerin önünde bunu manipüle etmek zorunda kaldı. Polis gelmeden önce silahı bıraktı ve ardından tutuklandı. #policiekvk https://t.co/IQTQC2G8XK


27 Mart 2024, 17:34, Gönderi Arşivlendi: 27 Mart 2024, 17:04