SHO’nun karısı Greater Noida’da soğukta bırakılan bebeği emziriyor | Noida Haberleri

RumBar

Global Mod
Global Mod
BÜYÜK NOIDA: Bir polis memurunun (SHO) karısı, anne babası tarafından soğukta bırakılan bir bebeğin hayatını emzirerek kurtardı. Büyük Noida.
Çocuk, çalılıkların arasında beze sarılı halde bulundu. Bilgi parkı alanı 20 Aralık’ta ve soğuk nedeniyle durumu çok kritikti. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen polis çocuğu çocuğu alarak polis merkezine götürdü.
Çocuk aç ve üşüdüğü için çok ağladı. Polis, bebeğin sadece anne sütü alabileceğini biliyordu. SHO’nun karısı, Jyoti Singh açlıktan ağlayan çocuğu emzirmeyi teklif etti. Yetkililer, çocuğun şu anda hastaneye kaldırıldığını ve durumunun stabil olduğunu söyledi.
Polis, onu terk eden ailesi hakkında henüz bir bilgileri olmadığını söylüyor. ANI’ye konuşan Jyoti Singh, insanları çocuklarını reddetmemeye çağırdı. “Bir çocuğa nasıl böyle bir şey yapılır aklım almıyor. Bebeğin acı çekmesini görünce üzüldüm ve ağlamak istedim. Açlıktan ağlamasına dayanamadım ve emzirmeye karar verdim. birinin çocuklarına bakmakta bir sorunu varsa, onları yetimhane veya çocuk yuvası gibi güvenli bir yere götürmesi gerektiği mesajını göndermek için sivil toplum örgütü nerede yetiştirilebilirler. Bu tür davranışlar kınanır” dedi.