Seçilen Jss Öğrencileri | Haberler

FontikUpa

Member

Mysuru: Mysuru, Engelliler için JSS Polytechnic’ten toplam 24 öğrenci TVS Motor Company’de stajyer olarak seçildi. Şirket yakın zamanda bir kampüs mülakatı gerçekleştirmişti. Engelliler için JSS Politeknik kurumunun yöneticisi B Elangovan’a göre, ana dili İngilizce olmayanları diploma düzeyinde eğitiyor ve böylece iş fırsatları yaratıyor. Eğitim ve Yerleştirme Birimi, öğrencilere kariyerlerini inşa etmelerinde rehberlik etmekte ve öğrencinin bilgi ve becerilerini geliştirmeye yönelik dönemsel eğitim programları düzenlemektedir.
Genç girişimciler NAREDCO ödülünü kazandı
Mysuru: Genç girişimciler – P Vinay Shankar ve Pratibha Nayak – burada düzenlenen NAREDCO ödülleri-2023 töreninde En İyi İnşaat Müteahhidi (Ticari), En İyi İç Tasarım ve En İyi Mimari Tasarım ödüllerini kazandı. Ödül töreni, Ulusal Gayrimenkul Geliştirme Konseyi’nin (NAREDCO) Mysuru şubesi tarafından düzenlendi. Ödüller, Mysuru kraliyet ailesinden Kamakshi Devi tarafından takdim edildi. Bir basın açıklamasına göre Belediye Başkanı Shivakumar, MUDA Başkanı Yashaswi Somashekar ve NAREDCO Ulusal Başkanı Rajan Bandlekar katıldı.
Engg öğrencisi yurt odasında ölü bulundu
Chikkamagaluru: Salı günü Chikkamagaluru’da bir mühendislik öğrencisi pansiyon odasında ölü bulundu.
Polis, Hassan bölgesindeki Channarayapatna’nın Kishore’sinin vefat ettiğini söyledi. Adichunchanagiri Teknoloji Enstitüsü’nde (AIT) mühendislik okudu. Polis bunun bir intihar olduğundan şüpheleniyor. Polis, suçun nedenini araştırdıklarını söyledi.
Leopar birden fazla yarayla ölü bulundu
Mysuru: Veeranahosalli vahşi yaşam alanında vücudunda çok sayıda yara bulunan ölü bulunan bir leopar, otopsinin ardından yakıldı. Nagarahole Tiger Reserve Direktörü Harshakumar Chikkanaragund, leoparın yaklaşık üç yaşında olduğunu ve çok sayıda yaralandığını söyledi. Otopsiyi yapan veteriner Ramesh, leoparın başka bir leopar veya kaplanla dövüşürken aldığı yaralar nedeniyle öldüğünü söyledi.