Sahte: Eğitim sisteminde değişiklikler getirmek için uygulanan sahte: Abvp Secy | Haberler

FontikUpa

Member

Mysuru: Akhil Bharatiya Vidyarthi paris nefreti Bölgesel Güney Merkez organizasyon sekreteri Swami Malapura Cumartesi günü, Macaulay’ın eğitim sisteminin bir sonucu olarak yolsuzluğun arttığını, ancak merkezi hükümetin ulusal eğitim politikalarını uyguladığını söyledi (SAHTE) eğitim sisteminde değişiklikler getirmek. ABVP bölge konferansının açılışından sonra toplantıya hitap etti.
Hindu keşiş Swami Vivekananda, eğitimin toplumda değişim yaratmak için harika bir araç olduğunu söyledi, ancak 75 yıllık bağımsızlıktan sonra bile yolsuzluk hala var. Şimdi bu usulsüzlükleri ortadan kaldırmak için NEP hayata geçirildi” dedi.
ABVP 1949’da kuruldu ve öğrenciler arasında vatanseverliği aşılamak için ülkenin önde gelen organizasyonu haline geldi. “Şu anda örgütün 45 bin üyesi var ve ülkenin tüm üniversitelerinde faaliyet gösteriyor” dedi.
ABVP’nin ülkede olağanüstü hal ilan edilmesine aktif olarak katıldığını hatırlattı. ABVP bölge organizatörü M Shivu ve diğerleri hazır bulundu.tnn