Paramı uydur, karımı ortadan kaldır. Bunu sık sık duyuyorum, diyor sihirbaz

RumBar

Global Mod
Global Mod
Eğer yapabilseydi Kamil Burda muhtemelen gününü yirmi dört saatten fazla geçirecek şekilde hayal ederdi. Profesyonel sihirbaz ve sunumcu tek turda, günde birkaç gösteriyi yönetiyor ve aynı zamanda art arda on bir Yılbaşı kutlamasında sihir yaptığı zamanları da hatırlıyor. Ancak yine de mesleğinden keyif alıyor. Gösterileri sırasında en çok çocukların ve yetişkinlerin memnun gülümsemelerinden keyif alıyor. Jenišov sihirbazı, “İzleyicilere mizah ve eğlence sunmayı seviyorum ama aynı zamanda gösterinin keyifli ve zeki olmasını da istiyorum” dedi.

Büyü sizi çocukluğunuzdan beri büyüledi mi? Sihirli başlangıçlarınız nasıldı?
Büyümün başlangıcı kabaca 1983 yılına dayanıyor. O dönemde yazı Rokycany'de büyükannem ve büyükbabamla birlikte geçirdim. Oradaki kütüphaneden büyüyle ilgili bir çocuk kitabı ödünç aldım. Çok ilgimi çekti ve kitaptaki büyüleri deneyebileceğimi düşündüm. Başlangıçta hileler bende pek işe yaramadı ama pes etmedim. Bu yüzden on yaşımdan beri sihirden keyif alıyorum. Tabii ki kitabı iade ettim ama ilgim beni terk etmedi. Yıllar sonra bu kitabı bulmayı başardım ve onu bir çeşit tılsım ve sihirli yolun doğuşunun bir hatırası olarak saklıyorum. (gülümsemek)

Bazen insanlar beni bir gösteriden sonra arabama aksesuarlar yerleştirirken görüyorlar ve sihirbazken neden kutuları yok etmediğimi soruyorlar. Uzun zamandır bunları komik hale getirmek için nasıl cevap vereceğimi düşünüyordum.

Bu özel makaleyi okuyun iDNES Premium aboneliğiyle

FAVORİ

Ön ödeme

Aylık aboneliğe kıyasla 178 CZK tasarruf edersiniz

Ön ödeme

Aylık aboneliğe kıyasla 446 CZK tasarruf edersiniz

Bugün katılın ve şunları edinin:

• iDNES.cz, Lidovky.cz ve Express.cz içeriğine sınırsız erişim
  • Tanınmış yazarlardan 50.000'in üzerinde premium makale
  • Okuyucuda gazete ve dergilerimize çevrimiçi ve ücretsiz erişim