Ormandaki terk edilmiş kafeslerde bulunanların yarısı yuva buldu

RumBar

Global Mod
Global Mod
Svatavalı Andrea Burdov, kızı Elika’nın beyaz odasının kapısını açtığında bir düzine kedi içeri koşuyor. Yani gitmek için çok geç değildi. Çeşitli yaşlardaki bir grup yetişkin kedi ve yavru kedi, yaya evine çok çabuk alıştı. Şimdi sarılın ve ortalık karışır karışmaz tüm evi temizlemek gibi iyi bir iş yapın.

Çoğunlukla keçiler çıldırıyor. Yiyecek taşıdığımda ve iki odayı açtığımda oluyor. Bir yetişkin olarak elimdeki güzellikleri yerim, diye gülüyor Andrea Burdov. Hala avlandığı sürece küçük kaşifler odanın huzurunun tadını çıkarabilirler. Kızı Elika hâlâ onu bulan yaşlılara bırakmıştı. Ayrıca kaseleri, servis altlıklarını yıkamayı ve tuvaletleri temizlemeyi de unutmamalıyım. Ve günde en az iki kez.

Ayrılmak her zaman harikadır

Her şeyi yapabilmek için sabah saat altıda kalkıyorum. Yarım saatimi bir ren geyiğiyle, yarım saatimi de bir köpekle geçiriyorum. Yedide Elika’yı bisiklete götüreceğim ve sonra onun ileri geri gitmesi gerekecek. Evlenmek, evlenmek, bisiklete binmek ve işe gitmek sabah ritüelini anlatır. Öğleden sonra tatbikat ne zaman, nasıl bir değişiklik? Kola’da iki olsun. Sarılıp oynamak istiyorsunuz. Veer onlara tekrar yiyecek veriyor ve ihtiyaç duyulan şeyleri veriyor.

Biri bebek, biri erkek iki esmer kardeş yeni evlerine gitmeyi bekliyor. Ve o böyle büyüdü. Burada doğurduğu tür şu anda sahiplendirilemiyor. İki küçük kediye iyi bakın. Gerisi bildirildi. Ona o kadar alıştığım doğrudur ki, bizden her ayrılışında kalbim kırılıyor. Andrea Burdov, emin ellere gittiklerini bilsem bile her zaman dev olduğunu söylüyor.

At nalı insanları her zaman terler

Habartov, Cheb ve Karlovy Vary’deki evinde yeni bir yuva bulduğunu kaydetti. Bulunan insanların kaderiyle ilgileniyorsunuz. Varyd’da Karlovy Vary’de çalışıyorum. Ve pek çok insan beni tanıdığından, pek çok insan buraya karyolalar için at nalı almaya geliyor. O kadar şaşırıyorum ve o kadar mutluyum ki. Bir beyefendi bana yemek yemek isteyip istemediğini sordu. Belki ücretsiz olanlar yakında Burdov’da bulunabilir.

Bulunanları yıl sonuna kadar evde tuttuğunu yerine getirir.Haziran ayının ilk haftasında anne ve iki kat, Sokolov’da bir kulübede büyütülür. O zamana kadar yeni bir yuva bulmaları mümkün olmayacak şekilde birlikte hayal kurarlar. Başlangıçta tavukların burada sadece bir ay kalması gerekiyordu ama alışınca onları bırakmaya karar verdik. Burdov, Manel’in ancak haziran ayında Eliky’deki gerçek odayı bitirmek için tatile çıkacağını belirtti.