Noida, Ghaziabad okulları soğuk hava ve sis nedeniyle sabah 9’dan itibaren hizmet veriyor | Noda haberleri

RumBar

Global Mod
Global Mod
NOIDA/GHAZIABAD: Kuzey Hindistan’daki soğuk hava ve sis nedeniyle, GB Nagar ve Gaziabad okulların sabah 9’da başlayacağını duyurdu.
Yeni başlama saatleri Perşembe günü GB Nagar’da yürürlüğe girecek ve Ghaziabad’daki okulların bölge müfettişi değişikliği Çarşamba günü uygulamaya koydu.
Direktif kapsamında, tüm birincil, ikincil, medrese öğretim panoları, Sanskrit okulları ve konsey okulları ICSE, CBSE ve UP yönetim kuruluna bağlı olanların yanı sıra 22 Aralık’tan itibaren sabah 9’dan itibaren görev yapacak.
Bölge Sulh Hakimi GB Nagar Suhas LY, “22 Aralık’tan itibaren tüm okul operatörlerine Bölge Okullar Müfettişinin (DIOS) yönergelerine uymaları için talimat verdim” dedi.
DIOS GB Nagar Dharamveer Singh, “Zamanlama değişikliği, bölgedeki soğuk hava ve sis durumu göz önünde bulundurularak Perşembe gününden itibaren uygulanacaktır.” dedi.
Ghaziabad’da ise söz konusu değişiklik Çarşamba günü uygulandı. DIOS Ghaziabad’dan Rajesh Kumar Srivas, “Yönergeyi Salı günü yayınlamıştık” dedi.