Noel’de kalori aramak gereksiz bir strestir çünkü tüm yıl boyunca yemek yemek mantıklıdır.

RumBar

Global Mod
Global Mod
Hiç yemek yemeyen birçok insanla tanışıyorum ve gün içinde delirmeye başlıyorlar. Ancak yıl boyunca diyete mantıklı yaklaşanların yılbaşında ne yiyeceğiz diye endişelenmesine gerek yok. Dominik estek, o günün bir daha böyle bir rol oynamadığını açıkladı.

Dışarıda sağlığının göz önünde olmasını istemeyen kişiler diyette atıştırmalık dünyasını hazırlayabilirler. Şekerli hamura un ekleyin, patates salatasındaki mayonezi blm yoğurtla değiştirin. Ayrıca FitwithDom Instagram hesabıma da bazı tarifler yüklüyorum, dedi.

Dleit bir dengedir

Kişisel olarak müşterilerime Noel’in tadını çıkarmaları ve yiyeceğin her gramını satın almamaları konusunda rehberlik etmeye çalışıyorum. Genel olarak 80’e 20 restoran modelini öneriyorum, yani yüzde sekseniniz sağlıklı yemek yiyor ve yirmi kişi damak zevkine göre seçim yapıyor. Estek, olması gereken bir denge olduğuna dikkat çekti.

Ona göre kilo vermenin anahtarı makul bir yaklaşımdır. Çok sıkı bir diyet uygulayan insanlar var. Bir hafta boyunca kilo veriyorlar ama sonra geri alıyorlar ve bazen biraz daha fazla yiyorlar. Viva’nın danışmanı, uzun vadede sürdürülebilir olacak şekilde bir yemek planına sahip olmanın ideal olduğunu belirtti.

Pullar yeniden dolacak

Ona göre görev, avcının bir veya iki birası varsa gitmek zorunda olmamasıdır ki bu sadece Noel’de geçerli değildir. Önemli olan avcının sinirlenmemesidir. Estek, stresin kilo vermenize yardımcı olmadığını, bunun onun sorunu olduğunu ekledi. Oekv, Ocak ayında fitness merkezi hızlı kilo vermek isteyen insanlarla dolu olacak.

Bu kadoron geleneğidir. İnsanlar yeni bir bölüm istiyor. Yılbaşından sonra set menü için benimle iletişime geçin. Çabuk pes etmeyin. Dominik estek, “Onlara, restoranın onlar için eğlenceli olmasını, birbirlerine saygı duymalarını ve uzun vadede idare edilebilir olmasını sağlayacak şekilde tavsiyelerde bulunmak istiyorum” diye ekledi.