Müşterilerimiz yılanlara ve tavuklara veda ediyor. Hayvan krematoryumunun sahibi anlatıyor

RumBar

Global Mod
Global Mod
Yönetmen Zdenka Šlárová'ya göre Pet Heaven hayvan krematoryumu çalışanları iş yerinde dokunaklı hikayelerle karşılaşıyor.

Altı yıldır bir hayvan krematoryumu işletiyorsunuz. Kişisel bir deneyim sizi açılış fikrine yönlendirdi mi?
Fikir gerçekten kişisel deneyimlerden geldi. On sekiz yaşımdayken ne yazık ki dişi Alman Çoban köpeğimi uyutmak zorunda kaldım. O sırada o kadar üzülmüştüm ve şok içindeydim ki dişinin cesedini veterinere bıraktım. Ertesi gün, doğru düzgün veda etmeye vaktim olmadığı için üzülüp cesede ne olduğunu merak ettim. Mezbahaların nasıl çalıştığı ve hayvanların öldükten sonra cesetlerinin nereye gittiği ilgimi çekmeye başladı. Bu bulgu benim için çok şok ediciydi. Daha sonra yaşam değişiklikleri planladığımda bu deneyimi hatırladım ve insanların hayvanlara onurlu bir şekilde veda etme fırsatına sahip olacağı bir hayvan krematoryumu işletmeye başlamaya karar verdim. Projeyi hazırlamak için üç yıl harcadım. Artık Batı Bohemya'daki tek hayvan krematoryumu biziz.

Tavuk onun partneriydi, onunla harika bir ilişkisi vardı ve ona onurlu bir şekilde veda etmek istiyordu. Ayrıca portresinin bulunduğu dekoratif bir cam da sipariş etti. Yaptığımız işin büyük bir anlam taşıdığını hissettiğimiz durum tam da budur.

Bu özel makaleyi okuyun iDNES Premium aboneliğiyle

+ 2 ay ücretsiz Kanal+'da
Premier Lig WTA

Şimdi %45 indirim

+ 2 ay ücretsiz Kanal+'da
Premier Lig WTA

Bienal

990 CZK

1.690 CZK

Ön ödeme

700 CZK tasarruf edersiniz
Daha sonra 1.690 CZK/2 yıl