Müfredat çocukların isteklerine göre. Özgürlük Okulu eğitimi kendi yöntemiyle ele alıyor

RumBar

Global Mod
Global Mod
Çocuklar farklıdır. Kenarlarda, yürüyüşlerde veya kendi seçtikleri bir aktivite sırasında. İki ayrı odanın üzerinde Kreativka, Hrakrna, drna, Klidovka veya Kuchyn yazıtları bulunmaktadır. Her zaman burada hangi şarkının çalındığına bağlı olarak.


İnşaat sürecindeyiz ve işler giderek karmaşıklaşıyor. Lekeyi görüyor musun? Kışın sızdıran bir kombimiz var. yağların tekrar azaltılması gerekecek. Ancak eşi Jitka ve Jarmila Klimeová ile birlikte Nebanice özgürlük çarkı derneğini kuran Jan Hucko, yeni banyonun açıkta kalan tavanına işaret ederek, önce odanın içinde kuruması gerektiğini söylüyor.


Özgürlük tekerlekleri için mi? Bu yüzden kendiniz ya da onun yoluna yenik düşersiniz. Jan Hucko neyi, nerede, ne zaman, kiminle ve nasıl keseceklerine özgürce karar verebildiklerini açıklıyor. Çarkın temelinin, çocukların eğitimlerinden kendilerinin sorumlu olduğu inancı ve çocukların kendi hayatlarıyla ilgili karar verme konusunda en az yetkin oldukları inancı olduğunu ekliyor.


Özlemin avcının doğal bir ihtiyacı ve yaşamın tükenmez bir parçası olduğuna inanıyoruz. Hasretin sevincini, içsel motivasyonu ele alalım. Her karanlık ilginç ve anlamlı olacak şekilde sunulabilir. İlgimizi çeken şeyi yapabilirsek o zaman eğlenip yelken açacağımızı biliyoruz. Edinilen bilgi ve beceriler daha sonra Çek Cumhuriyeti'ndeki Özgür Demokratik Bisikletler Birliği'nin üyesi olan bisikletin yaya felsefesi olarak kullanılabilir ve daha da geliştirilebilir.


Dt için bana baskı yapıyorsunŞu anda bu çevreye, aksi takdirde evde bireysel olarak doğacak olan on iki çocuk geliyor. kola sabah 9'dan akşam 4'e kadar çalışıyor ve çocukları bu ortama uyum sağlamaya ihtiyaç duyanlara da açık. Rehberler ve koordinatör oradalar ve çocuklara yemek yemeye vakit buldukları anda bilgileri gösteriyorlar.


O zaman bunun gerçekten etkili bir öğretmen olduğunu söyleyen Jan Hucko, bundan sonra çevreye birinci seviye için öğretmen onayına sahip yeni bir öğretmenin katılacağını ekliyor. Direksiyonu sola çevireceğiz ve bu çift haneli.


Nmme için boşluklar. Şu anda sözde kayıtlı bisiklet olabilmemiz için Bisiklet Bakanlığı'nın idari şartlarını ve gerekliliklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. İlk etapta, eski papaz evinin çarkta yeniden akredite edilmesi anlamına geliyor. Bence drone olmamalı çünkü tarihsel olarak bu binada tekerlekler vardı. Ancak şu anda emekli maaşımızın olmadığı bir projeyi geliştirmenin size bağlı olduğunu açıklıyor.


Personel doluyken tekerlekler terlerse endişelenmeyin. Çevremizde bisiklet kullanmayı öğrenmek isteyen çok sayıda pedagog var, onlar da dediğimiz gibi çocuklarla benzer prensipler üzerinde çalışmak istiyorlar. Şu anda onlara ödeme yapmıyoruz. Bisiklet siciline dahil olmadığımız için sadece maaş üreten bisiklet bazında çalışıyoruz. Jan Hucko, ayda on bin kron verilmesinin önemli olduğunu ekledi.