Mahkumlar idam cezasına çarptırıldı, yeniden inşa edilen bir odaya sığındılar

RumBar

Global Mod
Global Mod
Arkadaşım Sokolov’dan Vrnov’a bir kuş geçirdiğinde yolun yanındaki metalin içinde bir kafes buldular. Leela. İçeride iki yetişkin tavuk ve çeşitli cinslerden yedi kedi vardı. Anna Kehlkov, bir tanesinin yüksek düzeyde kısırlık sorunu yaşadığını ve her an doğum yapabileceğini söyledi.

Sokolov’da tulek, Lská’yı kokm’a götürür. Dar kafeste ne kadar süre şarkı söylediğini tahmin etmeye cesaret edemezsiniz.

Kafeste yiyecek dolu kaseler vardı ama horozlar onları yiyordu. Kafes sıkışıktı çünkü inecekleri hiçbir yer yoktu. Böylece onların ne durumda olduklarını ve neye benzediklerini hayal edebilirsiniz. Eğer insanlar onları anlamasaydı kafesler ölene kadar orada kalacaktı. Bunu kim yapmış olabilir? Öfkeli Anna Kehlkov öfkeyle omuzlarını kapattı ve Polis R’ye döndü.

Mesajı aldığımızı doğrulayabilirim. Polis memuru Jan Blek, olayla Sokolov-venkov bölgesinden bir polis memurunun ilgilendiğini söyledi.

Bulanlar hemen bir kurtarma operasyonu başlattı. Sokolovsk belediye zabıtasının internet sitesini aradılar ve Tulek’le temasa geçtiler. Peki ya bu kadar çok kola? Benim bu kadar uzun bir karantinam yok. Anna Kehlkov, ikisine de yer hazırlamam gerektiğini söyledi.

Üzgün olduğu için Facebook’ta sert bir yorumla ve yardım talebiyle birlikte pbh’yi yayınladı. Ve akşamın geç saatlerinde bir görüntü oluştu. Svatava’dan Bay Burdov aradı, evde gün sonuna kadar tüm misafirlerin kabul edilebileceği bir yer vardı. Anna Kehlkov, istekliliğinden dolayı kendisine çok teşekkür etmek istediğimi ifade etti.

Kolalar için bir oda

Akıl hastanesindeki tavuklar altlıkları, altlıkları ve diğer ihtiyaçlarıyla birlikte Svatav’daki güvenli eve gittiler. Başlangıçta bana telefonda olup bitenlerle ilgili bir mesaj gönderdi. İlk anda öfkeye kapıldım ve bu beni çok incitti. Ve nasıl yardım edebileceğimi merak ediyordum. Andrea Burdov, Elika’da ilk önce yenilediğimiz ve boş olan bir odayı almayı düşündüm, diye açıkladı.

Ancak yardım eli uzatmak kolay değildi. Sıcakta odayı kurutmak için duvarınızı temizlemek, hasarlı duvarlardaki malzemeleri çıkarmak, eski bir halıyı sermek ve bir pencere takmak zorunda kaldı. Karyolaları bağladık, onlara su vereceğiz. Bir odaya ihtiyacımız var ama bu ilk. Ve Elika buna çok saygı duyuyor. Andrea Burdov, bulunanlara yardım etmek için kendisinin vazgeçtiğini söyledi.

Yatakları, tuvaletleri ve yiyecek için bir yer hazırlaması gerekiyordu. Tek tek yıkadım. Hemen bağırdılar ama bir süre sonra herkesin kendi küçük kasabasına nasıl baktığını görebiliyordunuz. Belki de annesi olmadan en çok endişeleniyordu. Ayrıca birkaç gün sonra yavru kedinin doğum yaptığı sessiz bir köşe buldu. Burdov, ne yazık ki ikisinin ölü doğduğunu ve bunun da utanç ve strese neden olduğunu söyledi.

Daha sonra bir dayanışma çığı oluştu. İnsanlar konserve yiyecekler, kuru yemler, peletler ve havai fişekler yediler. Facebook’ta desteklerini dile getirdiler. Bizi terletti. Evde nasıl görünüyorsun? Sevimli olmalarına rağmen sevimlidirler. Oldukça stresliydiler ama bir gün sürdü ve bir araya geldiler. Kapıyı açtığımda hemen aşağı inip sarılmak istiyorlar. Yeni bir ev bekliyorsunuz. Andrea Burdov, ilk ikisine sahip olduklarını ekledi.