Lidl’deki yaşlılar, satın almanın yüzde onunun indirim olmadığını bağırdı

RumBar

Global Mod
Global Mod
Etzec Lidl, bazı hanelerin bütçesinin kısıtlı olması nedeniyle bu yıl en savunmasız müşteri gruplarını, küçük çocuklu aileleri, bekar ebeveynleri ve şimdi de yaşlıları hedef aldı. Seçili gıdalardaki haftalık yüzde onluk indirim, geçmişteki diğer indirim etkinlikleri gibi dikkat çekmedi.

İle çatırtı İnsanlar açık Ha yalnızca birkaç kadın içiyordu, bunlardan yalnızca birkaçı yaşlıydı. Yarısının yarı boş arabaları ve arabaları vardı ve sadece yiyecek satın alıyorlardı.

Ayrıca müşterilerin çoğu zaman haftalık etkinlikten haberi bile yoktu. İndirimi uyguladılar ve kasadaki satıcıları uyardıktan sonra yaşlarını kontrol ettiler. Belgeler burada mı? Satıcı, alışveriş yapan bir müşteriye bu hafta 65 yaş üstü yaşlılara bazı yiyeceklerde indirim uygulanacağını söyledi. İndirimden hiç haberim yok, o yüzden bu hafta gideceğim, dedi o kronlarda indirim alan müşteri.

Değil Pbrami Pazartesi sabahı yaşlıların şirketin yerel şubesine ziyareti gerçekleşmedi. Satış görevlilerinden biri, alışveriş yapanlardan bazılarının duyurulan yüzde onluk indirimden yararlandığını ancak gerçekte çok fazla olmadığını söyledi.

İndirimli yumurta ve et arasındaki farkı araştıran Star, Hokkaido Günü’nde bozulabilen iki ürünün kilosu 17,90 krona farksız sunulan indirim etkinliğine ilgi gösterdi. Günler oldukça hızlı bir şekilde kayboluyordu. Aksine yumurta tepsilerinin bulunduğu raf dolu kaldı. Evet, bir çörek aldım ama indirimden dolayı değil, aç kalmamak için, içtiğim için değil Manel, iDNES.cz tarafından sorulan indirim koşullarını karşılayan müşterilerden biri dedi. .

Rezalet, kuyruktan duyuldu

65 yaşında olmamasına rağmen kendisine yaklaşıldı ve pazarlama kampanyasının pek cazip olmadığı, hatta aşağılayıcı olduğu düşünüldü. Koruna için neden kasiyerdeki belgelerinizi kontrol etmeniz gerekiyor? Bu benim için iğrenç bir şey. Ve yüzde on, başka ne zaman bir konuda yirmi, hatta elli olacağım? Genç alışverişçilerden biri etkinlik hakkında yorum yaptı.

Ada kıdemli şubenin önüne geldi v Tanvald açılış saatinden önce gidin. Pestoe yoğun bir şekilde yağdı, vagonlar birer birer ortadan kayboldu. Ancak Vtina’nın müşterisi otomatik olarak mağazaya aşık oldu. Açılış saatinden önce arabanın sapını tutan yaşlı kadın, buraya kıyafetleri almaya geliyorum, dedi. Yaşlılara yönelik etkinlikten haberi yoktu. Buraya tüm yıl boyunca bu kadar erken gelirim, yaz kış, diye güldü.

Lidl mağazası bile Hooviç Berounska’da sabahtan sonra yarı boştu. Yaşlılara yönelik indirimler nedeniyle bu mağazadaki iki yaşındaki çocuk sayısı kesinlikle geçerli değildi. İndirim olmayan indirimler kadar çocukların hatası da değildi, çünkü sonuçta yaşlı emekli maaşlarını hiç düşürmediler.

Yetmiş yaşındaki Jana Mandelkov bu ekmeklere, on yumurtaya, tereyağına ve iki kilo patatese sekiz krondan az para harcadı. Sadece küçük bir şey aldım ve kesinlikle buraya gelmeye değmezdi. Sahip oldukları tek yumurta pistteki yumurtalardı. İndirime rağmen fiyat en ucuzu değildi, Kala biraz kızmıştı.

Manelska pr ise kıdemli indirimi hakkında soru bile sormadı. Zdice’den Daniela Hatinov, Manel 65 yaşındaydı, ancak buradaki kasada banka kartı veya kimlik belgesiyle indirimli olarak sergilenebilmesi için en azından bir sürü bann satın almam gerektiğini söyledi.

İÇİNDE Olomouckm Saat ondan önce kasada Lidl indiriminden yalnızca on kişi yararlandı. Olomouc’lu Bay Eva, sebze satın almak istedi ancak fırsatı olmasına rağmen indirimden yararlanmadı. Neyse indirim alabilirim ama istemiyorum, buna ihtiyacım yok. Emekli, çocuklu annelere böyle bir indirim yapmayı tercih ederlerse daha iyi durumda olduklarını, daha iyi durumda olduklarını söyledi.

Emeklilere havayollarından ve internetten indirim yapıldığını biliyorum, yanıma cüzdan alıyorum ama öğleden sonra orada çalışan eşimle alışverişe gideceğim. Olomouc’tan yetmiş iki yaşındaki bir adam, dondurulmuş et, meyve ve sebze satın almayı planladığımızı söyledi.