Krakono’nun sırrı Dti Nagana’ya verilen ödüller de festivalde puan topladı

RumBar

Global Mod
Global Mod
Ödülü, festivalde filmi izleyen çocuk izleyicilerin elinden Çek televizyon yapımcısı Matj Stehlk aldı. Burada sadece senarist Barbara Johnson’ı temsil ediyorum, bu yüzden size fazla bir şey söylemeyeceğim. Ancak genel olarak TV şovlarının yaratılmasının işe yaradığından memnunum. Stehlk, Krakono’nun sırları söz konusu olduğunda yalnızca ortak yapımcı olmasına rağmen her yıl en az bir prömiyer yapmaya çalıştığını söyledi.

Ona göre toplantıların beş formatı olduğunu söyleyen sesler var. Yapımcı, bu fiyatın bile hala kızlara hitap ettiğinin kanıtı olduğunu ekledi.

En iyi film

Bir klasiğin sözleriyle: Gerçekten öyle demek istemedim! Dti Nagana’nın direktörü Dan Pnek, festival ödüllerinin yönüne böyle tepki gösterdi. Çocukların filmden keyif alacağını umuyorduk ama aslında öyle düşünmüyorduk, diye ekledi.

Nagano’nun çocukları jüri tarafından asıl çocuk olarak seçildi. Filmi 12 yaşın altındaki çocuklara yönelik film kategorisinde değerlendirdiler ve en iyi oyunculuk ödülü iki ana çocuk kahraman Johana Rackov ve Tom Branton’a verildi.

Size çok minnettarım. Yönetmen, eğer oyunculuk kariyerlerine devam etmek istiyorlarsa, onlar için büyük bir motivasyon olabileceğini ekledi.

Pijmaklar düettir

DTT aktörlerinin kendileri bu konuda tam olarak net değil. Birkaç dökümü tamamladım ama bunlar benim için beş yıl beklemem gereken en önemli orta yuvarlak dökümler. Johana Rackov, spor salonuna gitmek istiyorum dedi.

Tom Branton’u seviyorum. Kendisi de oyuncu kadrosuna gidiyor ama proje hâlâ hareket etmiyor.

Nagano Çocukları, çocuk jüri üyelerinin yanı sıra yetişkin meslektaşlarını da takdir etti. Onların bakış açısına göre bu, dünyayı daha iyiye doğru değiştirmesi beklenen temel insani yetenekler hakkında provokatif bir film. Jüri üyeleri de işbirliği ve kendilerine olan inanç temalarının anlamını yazdılar ve bu nedenle filmi ödüllendirmeye karar verdiler.

Morln aksanı

Uzman jürinin puan topladığı bir diğer görsel ise #annaismissing oldu. Yargıçlar konunun güncelliğini vurguladılar.

Jüriye göre, yaratıcılar oldukça karmaşık olan olay örgüsünü şeffaf hale getirdiler ve seçilen polisiye hikâyenin gerilimini korudular. Uzman jüri bu nedenle filme en iyi ahlaki vurguya sahip film ödülü de verdi.

yani içinde

Leton Ota Hofman festivali 8 Ocak’ta başladı. İki önemli yılı kutlamanın ruhu içindeydi. 12 Ocak Perşembe günü, kült film The Eyes for Cinderella’nın festival izleyicileriyle buluştuğu andan bu yana tam 50 yıl geçti. Bu yıl Nvtvnci dizisinin macera kahramanının televizyon ekranlarında ilk kez yer almasının üzerinden 40 yıl geçti.

Festivalin açılışında organizatörler film dünyasının iki önemli ismini onurlandırdı. Birincisi, ömür boyu çocuklara yönelik çalışmaları nedeniyle oyuncu Jiina Bohdalov, ikincisi ise Pan Tau, Arabela, Nvtvnci ve Ltajc estmr gibi Batı Almanya ortak yapımında çekilen efsane dizilerin doğuşunda yer alan Alman yapımcı Gert Mntefering’di. .