Komşular usta antrenör Rulík'i Jenišov'a karşıladı. Koç golf oynamayı sabırsızlıkla bekliyor

RumBar

Global Mod
Global Mod
Çok mutluyum, yeniden evdeyim. Kızlarla isteyerek fotoğraf çektiren ve onlara altın madalyayı gösteren milli takım antrenörü Radim Rulk, bira için çok teşekkür ederim dedi.

Jeniovt onu bir dizi otzek'e dahil etti. Örneğin, milli takımdaki her antrenörün iyileşme sürecinde ne kadar tükettiğiyle ilgilendiler. Bu bir teyze gibi, bu bir şaka, diye gülümsedi Kou.

Hokey karanlığını sevdik ve Radim'e tezahürat yaptık. Her maçı izledik ve atmosfer adeta bir hokey stadyumunu andırıyordu. Jeniova belediye başkanı Ji Stehlk, antrenörü bu şekilde eve geri getirmek istediğimizi söyledi.

Rulk'un mütevazı ve nazik olmasını takdir ediyordu. Belediye başkanı, onun oyun oynamadığını, normal, mütevazı bir adam ve bir komşu olduğunu belirtti. Jeniovt, Rulko'nun tavukları hakkında o kadar yaygara koparıyordu ki. Örneğin disk şeklinde bir pastanın yanı sıra hokey motifli özel bir tabak da vardı. Bir süredir onun antrenörlük serisini takip ediyorduk. Stehlk, Stbrn'ün gençlerle işinin bittiği 2023 yılında benzer bir bira hazırladığımızı ekledi.

Radim Rulk 2009'dan beri Jeniov'da yaşıyor. Köyü gerçekten çok beğendim ve sonra uygun bir arsa bulduk. Jeniov harika bir konuma sahip ve Karlovy Vary'ye kısa bir mesafede. Ostrovo yakınlarındaki bir yerli olan Jeniov Rulk'taki tutuklamaları hatırladım, o sırada oğlumu hokey maçlarına götürüyordum, bu yüzden stadyumdan çok uzakta değildik. Topluluğun kalkınma ve burada yaşama açısından gerçekten güzel olmasından gurur duyduğumu ifade eden koç, hokey coşkusunun gerçekleşmediğini de sözlerine ekledi. Bu son olmalı, dedi Rulk.

Komşular ampiyon sırasında bile ondan destek istedi. Jeniov'dan ilk başta çok sayıda mesaj aldım. Onlara cevap verecek zamanım bile olmadı, bu yüzden bugün komşularla ve evcil hayvanla bizzat tanışacağımız için mutluyum, dedi.

Buna ek olarak ampiyontla ilgili çeşitli resmi görevler de var ama kendisi burada olacak ve biraz dinlenecek. Bahçede çalışmayı seviyorum ama şu anda hava çok karanlık ve golf oynayacağım. Umarım yakında Olovch Vrate'de bir vuruş yapacağım, bu dünya şampiyonu hokey oyuncusunun antrenörü.

Jeniovka Kamil Burda da etkinlikten keyif aldı. Birbirimizden çok uzakta yaşıyoruz. Burda, kusursuz bir avcı olduğunu ve hızının da çok iyi olduğunu söyledi.