Köpeği alamıyor, 3 sahibinin kardeşini kaçırıyor | Noda haberleri

RumBar

Global Mod
Global Mod
BÜYÜK NOIDA: Köpeğini kaçırmaya geldiler ama onun yerine sahibinin erkek kardeşini aldılar.
Üç kişi, zorlama girişimlerine direnen 30 yaşındaki bir adamı kaçırdıkları iddiasıyla suçlandı. Köpek Arjantin Çarşamba günü Alpha 2’deki bir evden.
Ancak şikayet üzerine köpek sahibini serbest bıraktılar ve polis köpekleri aramak için ekipler kurdu.
Shubham Pratap Singh (26), bir sakini Unitech Ufukpolise çarşamba günü üç kişinin kardeşine yaklaştığını söyledi.
“İki köpeğim var, bir Rottweiler ve Dogo Argentino. Sonuncusunu altı ay önce 1,5 lakh Rs’ye satın aldım. İş için seyahat etmeye devam ettiğim için kardeşim Rahul’dan onları Alpha 2’deki evinde tutmasını istedim. Vishal KumarSingh, Rahul’ın tanıdığı diğer iki kişi, Lalit ve Monty ile birlikte onunla buluşmaya geldi’ dedi.
Vishal’ın denediğini iddia etti. Arjantinli uzaklaştı, ancak Rahul araya girdi. “Köpeği alamayınca üçü kardeşimi arabalarına bindirip gittiler. Daha sonra numaramı aradılar ve Rahul’ı ancak onlara Argentino’yu verirsem serbest bırakacaklarını söylediler,” dedi Singh.
Beta 2 karakolunu aradı ve kardeşinin kaçırılma olayını sordu. Üç kişiye karşı IPC’nin 364. Bölümü (Bir kişiyi gizlice ve yanlış bir şekilde hapse atmak amacıyla bir kişiyi kaçıran veya kaçıran kişi) kapsamında bir dava kaydedildi.
“Onları aramak için ekipler oluşturuldu. dan olduklarını öğrendik. Aligarh üzerinde. Perşembe günü Rahul’u ücra bir yere bırakıp kaçtılar. Şu anda izlenemez durumdalar,” dedi Beta 2 polis karakolunun SHO’su Anjani Singh.
Polis kaynakları, şüphelinin köpeği yasadışı üreme için isteyip istemediğini öğrenmeye çalıştıklarını söyledi. “Bazı şeyler ancak tutuklandıktan sonra netleşecek. Henüz yorum yapmak için çok erken. SHO, kişisel düşmanlık da olabilir” dedi.
Köpeğin sahibi Singh, şüphelinin Rahul’ı terk ettikten sonra onu telefonla aradığını söyledi. “Konumu Aligarh’taydı. Onu oradan geri getirdim. Zanlının bir an önce tutuklanmasını istiyorum” dedi.
Noida’da böyle bir düzen bulunmamakla birlikte, komşu Ghaziabad’daki yetkililer pitbulları, Rottweiler’ları ve Dogo Argentino’yu yasakladı.