Kcn Dares Jd(s): Kr Pet’te herhangi bir adaya meydan okumaya hazırım | Haberler

FontikUpa

Member

MANDYA: Spor Bakanı KC Narayana Gowda, parlamento seçimlerinde herhangi bir adaya karşı yarışmaya hazır olduğunu söyledi KR Evcil Hayvan bölüm.
Mandya ilçesindeki KR Pete’de 200’den fazla BJP parti destekli gram panchayat üyesine renkli TV dağıttıktan sonra bakan, kendi kazancıyla TV satın aldığını ve 200’den fazla BJP liderine dağıttığını söyledi. “Annemle babamın anısına, zaferim için çalışan BJP parti çalışanlarına verdim. Bu herhangi bir siyasi nedenle yapılmadı” dedi.
“HD Revanna, eski CM Kumaraswamy veya eski Başbakan HD Deve Gowda gibi JD(S) liderlerinden korkmuyorum. KR Pet bölgesinden biri bana karşı yarışsın ama ben kolayca kazanırım” dedi. “Seçim arenasında tüm katılımcılar benim için eşit rakiplerdir. İnandığım Tanrı’nın ve KR Pet’in seçmenlerinin kararına bağlıyım” dedi.
Congmen, milletvekilini desteklememesi konusunda uyardı Sumalatha
Mandya bölge başkanı CD Gangadhar, kongre yardımcılarının Bağımsız Milletvekili Sumalatha Ambareesh ile özdeşleşmeleri halinde partinin onlara karşı disiplin cezası vereceğini söyledi.
Gangadhar gazetecilere verdiği demeçte, Sumalatha’nın destekçilerinin Kongre liderlerini ve işçileri birkaç gün önce Karnataka Sangha mitingine davet ettiğini, bunun uygun olmadığını söyledi.
2019 Lok Sabha seçimlerinde Kongre partisi, ittifak adaylarının zaferi için çok çalıştı, ancak parti personelimizin çok azı yerel siyasi nedenlerle JD(S) adayını yenmek için bağımsız aday Sumalatha’yı destekledi.
Ancak Sumalatha, seçimi kazandıktan sonra belediye seçimlerinde, KR Pet ara seçimlerinde, kooperatif topluluğu seçimlerinde ve lisansüstü seçim bölgesi seçimlerinde tarafsız bir politika izledi. Kongre partisi lehine hiçbir eğilim göstermediğini söyledi.
Sumalatha, BJP yanlısı birçok yasayı destekledi ve bu nedenle Kongre partisi onu desteklemeyecek. Bütün bu nedenlerden dolayı, kongre yardımcıları milletvekili ile özdeşleşmemelidir. Partinin, tespit edilmesi halinde bu tür kişilere karşı disiplin cezası uygulayacağı konusunda uyardı.