Karlovy Vary’nin savunmasına Amerian Carmody meydan okuyacak

RumBar

Global Mod
Global Mod
Odolen Vody voleybolcu Ji Toman ve Thomas Carmody (soldan) Ostrava’nın Dominik Fota’sının akışını engellemeye çalışıyor.
| fotoğraf: Ji Seidl, MF DNES

Kariyere adım atarken neden ilk olarak Karlovy Vary’yi seçtiniz?
Karlovy Vary, her ziyaretimde bana güzel bir şehir gibi geldi. Ve bunu maça sopası ve çok bağımlılık yapan karanlık bir atmosferle birleştirdiğinizde, gerçekten bu angam tm’ye giriyorsunuz.

Thomas Carmody

* Doğmak: 24 Kasım 1992

* Toprak: Amerika Birleşik Devletleri

* Ka’da: 208 santimetre

* Postalamak: engellemek

* Karira: 2021-23 Suya Dayanıklı; 2019-21 Vant (FIN); 2016-18 Sastamala (FIN); 2015/16 Pepperine Üniversitesi (ABD); 2011-2015 University of Pacific Tigers (ABD)

* spchy temsilcisi: Kuzey ve Orta Amerika Sprint Kulüp Şampiyonası şampiyonu: 2 kez Finlandiya şampiyonu; vtz Fin oyunu

O zamanlar extraliga hakkında bir şeyler duyabilirsiniz. Beşinci sezon sizin için nasıl farklı olmalı?
Beşinci sezondan oekvm büyük bir şey. Bana neyi kanıtlayabileceğini ne zaman anlayacağımı merak ediyorum. Ve şahsen önümüzdeki sezon performansın yeniden değişeceğini biliyorum.

Karlovarsk ile ekstra ligin yanı sıra Şampiyonlar Ligi’nde de oynayacaksın. Onun hakkında ne hissediyorsun?
Bu çok fazla, tüm Avrupa oyunlarını seviyorum. Şampiyonlar Ligi’ne hazırlanalım.

Deneyimli hrm’ye dokunun. Karlovarska’daki rolünüz nasıl olacak?
O tecrübeleri önce takıma taşıyacağımı biliyorum. Ve bu sadece engelleme gönderinizin kapsamında değil, aynı zamanda tüm karanlığın işleyişinde.

Eska’ya dönmeden önce tam olarak ne sürebilirsin?
ek m bu örnekte genellikle yaptığım şey. Ailemle takılırım ve ardından sezonda zanu makat na dal. Mayıs ayında tüm gezileri yaptım.

Aera Odolena Voda etkinliğinin devi Tommy Carmody (solda)

Modeliniz Finli, bir eskuda oynuyorsunuz. Karlovy Vary’de birlikte olacak mısınız?
Evet, Finlandiya’da hâlâ bir iş sözleşmesi var ama yılın yarısında burada benimle olacak.