Karlovy Vary buz hokeyi oyuncularının kaptanlarıyla gurur duyuyoruz

RumBar

Global Mod
Global Mod
Beşinci sezonda ekstra lig Karlovy Vary formasını giyen Zpadoechy’nin kaptanlığını üstleniyor. Hokey oyuncusu Ji Black, asıl amacın seçkinler arasında mücadele etmek ve bardan kaçınmak olduğu Energia Ronky’ye gitti, ancak şu anda kulübün büyük hedefleri var. Kart sahibinin değişmesinin ardından Karlovart, masanın ortasına geçip play-off’larda uykuya dalmak istiyor. Ve umarım başarılı olur.

Takımı göndermeyi başardığımız için mutluyuz ve onun için burada hokeye geçmişe göre daha fazla para harcandığı açık. Bizim için bu, parasını buna yatıran sahibine ve sponsoruna karşı bir taahhüttür. Onu masanın ortasına koyduğumuza hepimiz saygı duyuyoruz. Sonuç almak için üzerimizde baskı olacak ama zamanı geldi Karlovy Vary kaptanım.

Duvarların içindeki enerjinin yeri değişti ve birçok dış takviye kazandı. Özellikle yeni kaleci Dominik Frodl ile yabancı tanklar Iikka Kangasniemi ve Lukas Zetterberg çiftinden çok şey bekliyoruz.

Ji Ernoch (soldan ikinci) Glu’dan takım arkadaşlarıyla birlikte seviniyor.

İçki içen adamların hepsi kabine mükemmel uyum sağladı. İyi kurulmuş olmasına saygı duyuyorum. Ayrıca buz üzerinde de harika görünüyor. Tüm kurtarışları mükemmel bir şekilde yakalayan Brn’deki Frodo’yu seçiyorum, diğer çocuklar da harika hokey oyuncuları. 27 yaşındaki oyuncu, “Umarım bunu sezona da taşırız” diyor.

Hazırlık aşamasında Energy dokuz maçın sekizini kazandı ve hiçbir zaman ikiden fazla gol yemedi. Koç David Bruk’a göre bunun hiçbir anlamı yok ve umurunda da değil.

Hepimiz sosyaliz, dolayısıyla bu her zaman kafa için iyidir. Üst üste sekiz maç kazandığımız için mutluyuz ama bir yandan da şampiyonluk maçının başka bir şey olduğunu hepimiz biliyoruz. Hiçbirimiz işlerin bu şekilde biteceğini düşünmüyoruz Kaptan Enerji.

Ancak Karlovy Vary çorbadan belli bir saygı kazandı. İnşallah elemelerden dolayı ekstra ligde kalmayız ama vurarak saygı kazanmamız lazım. Başarılı olduğumuzda ve daha güçlü rakiplere karşı kazandığımızda saygı kazanacağız. Siyah, galibiyetin mümkün olduğu kadar büyük olacağını umuyorum, dedi.

Karlovy Vary

Normal sezon ve playofflar için tamam. Temel olarak kart masanın ortasında olacaktır. Sakin olun ve arkanızda bir yerlerde çıldırmayın. Sezon öncesi basın toplantısında, play-off’larda çeyrek final engellerini aşmak isteyeceğimizi söyledi. O sezonlardaki enerji, play-off’ların ilk turunda hep düştü.

Son yıllarda siyahi adam istikrarlı bir şekilde milli takıma girmeyi başardı ve hem Polonya hem de Letonya dünya şampiyonalarında kendini gösterdi. Tampere 2022’de bronz madalya kazanarak kaybetti. Başlangıçta Esk’te gerçekleşecek olan uzak bir ampiont için, ancak bunu henüz düşünmeyin.

Uzak. Kulüpte mümkün olduğu kadar iyi oynamaya çalışacağım ve milli takıma davet geldiğinde siyahlar için mümkün olduğu kadar iyi oynamaya çalışacağım. Artık kendi deyimiyle hafta sonu başlayan ekstra lig antrenman kampına konsantre olmak istiyor. Yapabildiğimde ve hava karanlık olduğunda, seni şampiyonluk için savaştıracağım. Ama ben gerçekçiyim. Şu anda Karlovy Vary’deyim.

İçki içen adamların hepsi kabine mükemmel uyum sağladı. İyi kurulmuş olmasına saygı duyuyorum. Ayrıca buz üzerinde de harika görünüyor.