Kadını öldüren Jaguar başka bir SUV ile yarışmış olabilir: polis | Noida Haberleri

RumBar

Global Mod
Global Mod
Noida: Aşırı hız cezasının sürücüsü Jaguar Noida’da scooterını park halindeki bir kadına çarparak ölümüne neden olan XK gözaltına alındı ve sedanına el konuldu.
Sürücü Samuel Andrew Pyster, kurbanı hastaneye götüren bir arkadaşıyla arabadaydı.
Hafta sonu müşteri trafiğinin arttığı emlak şirketlerinde Pazar günleri mutlaka tatil günleri değildir. bu kaza yarım saat sonra tam ofis binasına girerken oldu.
“Kazayla ilgili bir PCR telefonu aldık ve acilen olay yerine 39. Bölge Polis Karakolundan bir ekip sevk ettik. Deepika, Sektör 110’daki Yatharth Hastanesine götürüldü. ACP Rajneesh, varışta öldüğü açıklandı” dedi. Verma.
Raj Nandini Estates’in yöneticisi ve Deepika’nın meslektaşı Ravindra Chauhan, binadaki bir güvenlik görevlisinin kendisine kaza hakkında bilgi verdiğini söyledi.
“Araba ona çarptığında scooterını park etmek üzereydi. Başlangıçta bana Deepika’nın Jaypee Hastanesine kaldırıldığı söylendi. Ama oraya vardıktan sonra onun Yatharth’ta olduğunu öğrendim. Orada, doktorlar bana onun acil servise gidemeyeceğini söylediler,” dedi Chauhan.
Deepika’nın şirkete üç ila dört ay önce katıldığını söyledi.
Kazaya tanık olan E-Meydanı’ndaki güvenlik görevlilerinden biri, çarpmanın Deepika’nın scooterını bir anda parçalara ayırdığını söyledi.
“Araba, scooter’a o kadar sert çarptı ki, Deepika birkaç saniyeliğine havaya fırladı ve yola indi. Scooter bir oyuncak gibi parçalara ayrıldı. Güvenlik görevlisi Nizamuddin, “Birkaç saniye önce bölgeden bir SUV geçti ve araba hemen arkasından gitti” dedi.
Deepika’nın Lucknow’daki kayınbiraderi Lalit Trivedi, polisten bir kaza geçirdiğini bildiren bir telefon aldığını söyledi. “Kardeşini aradım ve ona bakmasını söyledim. Küçük bir kaza olduğunu düşündüm ve işe gittim. O günün ilerleyen saatlerinde erkek kardeşini aradım ve Deepika’nın gittiğini söylediler. Noida’ya acele ettim, ”dedi Trivedi.
Deepika’nın yüksek bir binada güvenlik görevlisi olarak çalışan kardeşi Rajeev, Pazar gecesi Sektör 39 polis karakoluna şikayette bulundu.
“IPC’nin 279 (acele sürüş), 304A (ihmal nedeniyle ölüme neden olma) ve 427 (elli rupi tutarında hasara neden olma) bölümleri uyarınca Pyster aleyhine bir dava kaydedildi. Verma, kaza mahallinde tutuklandı” dedi. “Ceset, otopsinin ardından kadının ailesine teslim edildi. ACP, daha fazla soruşturma sürüyor” dedi.