İlk festivalde film gişesinin önünde 24 saat bekledi

RumBar

Global Mod
Global Mod
Sabah on ikiye çeyrek kala Prag’dan Pavel Dvok için buradayım. 20 yıl boyunca Karlovy Vary’ye seyahate izin verilmiyor. Bu yıl biletler için ilk sırada olmayı başardı. Burada her yıl böyle konaklarım. Ben bir film tutkunuyum, k. Palmiye festivalinin insanlar için olmasından memnunum. Cannes’daki senin gibi VIP misafirler için değil, yemek pişirmek için diye övünüyor.

Pavel, festival sahnesine zaman kattı. Bir bisikletçi olarak Karlovy Vary’de görmek istediği filmlerin bir listesini yaptı. Sadece beş gün içtim. Böyle bir 15 ve 17 filmi izlemek isterdim. Kind of an Ewan McGregor filminin Cumartesi günü tek gösterimini görmek isteyen Urit, önümüzdeki günler için planlarını açıklıyor.

Pavle Dvok’un hemen arkasında, bir grup başka film meraklısı da kuyruğa katıldı ve onlar da hazır bulundu. Geçen yıl birinciydiler, bu yıl Pavel onları beş dakika farkla yendi. Bu bir şaka, Bay Magda tavrını gereği gibi yapıyor. Bir grup arkadaşıyla festivale geldi. En azından beşinci yıl için motivasyonumuz var. Şaka yapıyoruz. Burada düşmanlık yok. Kuyrukta sorun yok, diye gülüyor Magda.

Pavlo’nun aksine, uyumak için yarım saat kuyruktan atlayabilirdi. Eski hldali dal lenov partisinin konumunu fethetmek. Cuma ve Cumartesi günleri program dolu. Kimin ne gördüğüne göre ince ayar yapmamız için günler verdi, bize bir ipucu verin. Kesinlikle Queen’s Gambit, Pope’s Law ve Karaoke Blues’u görmek isterim. Prapoit u Kdyn’den Karlovy Vary’ye giden Magda, bu Aki Kaurismki, işte bu, diye ekledi.