Hızlı bisikletlerin şöleni. Bu yılki Euroralli Karlovy Vary'de durduruldu

RumBar

Global Mod
Global Mod
Örneğin katılımcılardan biri 25 yaşında bir BMW M3 kullanıyor. İlk bakışta ilişkisi haksız değil. Motor orijinal ama araba rüya gibi ve daha güçlü frenlere sahip, birisi o tekerleklere mücevherini sunmuş.


Bavyera ekspres arabalarının ekosesinin yanında Ferrari, Lamborghini, Mercedes ve American Mustang gibi ünlü markaların arabaları da Karlovy Vary'nin sisleri içerisindeydi. Yüzlerce beygir gücüne sahip her araba. Pesto, etkinlik yetkilisine göre aşırı hız nedeniyle çok fazla ceza alınmıyordu. Nvtv için burada olduğumuzu anlıyoruz ve yanından geçtiğimiz köpeğin kanunlarına uyuyoruz. Şoför, “Lastik bezlerini alın, şehirlerde öngörülen hızda hareket ediyoruz” dedi.


Jakub Kopiva'ya göre polis, araçların Grandhotel Pupp'a geçişi sırasında durumu gözlemlese de Euroralli ile ilgili suçlamaları kabul etmek zorunda değildi. Tek bir gün bile sorun yaşamadık” diye ekledi.


Avrupa yolculuğu 8 Haziran'da Danimarka'nın Kopenhag kentinde başladı. Konvoy daha sonra Polonya'ya, oradan da Çek Cumhuriyeti'ne geçti. Karlovy Vary köpek etkinliği katılımcıları, Harrachov ve Mostec otodromunda mola verdikten sonra 12 Temmuz'da Euroralli resmi etkinliğinin gerçekleştiği Domalice ve Eskech Budjovice'ye devam etti. Bölge sakinlerinin birçoğunun araçlarına yapıştırdığı harita, en azından bir kısmının Fransa'nın Chambray şehrine devam edeceğini gösteriyordu.