Hava soğuk, karanlık ve wifi yok. Yeraltındaki bir turist bazen bir rehber ve bir şovmendir

RumBar

Global Mod
Global Mod
Sezonun sonunda Boho Dar yakınlarındaki Zlat Kopec’te ilk kez lider olan Johannes için sezon sona erdi. Bu bölgede 16. yüzyıldan beri bakır ve bakır cevherleri çıkarılmaktadır.

2019 yılında eşsiz maden ocağımız, Krunoho/Erzgebirge bölgesindeki diğer beş Çek kültür anıtıyla birlikte UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne dahil edildi. O andan itibaren her yıl Johannes’in ücreti kadar yemek yiyorum. Geçtiğimiz yıl 1000 başvuru sınırına ulaşmaya gerçekten çok yaklaşmıştık. Johannes Tole’de onuncu yıldır çalışan Martin Rojovsk, bu yılki zorlu ekonomik duruma rağmen, Nvtviyalıların köpeği koruduğunu ve bunun bilincinde olduklarını söyledi. Bu yaz burayı sadece Avrupalılar değil, Almanya, Hollanda, Polonya ve İtalya’dan da turistler ziyaret etti.

2020’de 2.200 yeni gelen kaydedilirken, geçen yıl bu sayı 2.950 iken bu yıl sayıları hafif bir düşüşle 2.750’ye geriledi.

Yeraltı yolları fiziksel olarak formda olan turistler için tasarlanmıştır. Liderlerin ikisi de yaptıkları işe gülüyorlar. Sık sık şunu duyduk: Ben bir rd’yim ve ben bir korna değilim. Burada sabahları hava soğuk (toplam sıcaklık 7 santigrat derece – editörün notu). burada görecek bir şey yok. Rojovsk eğlenerek, burada Wi-Fi olmadığı yönündeki açıklamanın da merak uyandırıcı olduğunu söyledi. İnsanların çoğu, Krunch Dağları’nın ve onların iyi korunmuş uzun bölgelerinin turundan büyülenmişti.

Mauritius’un merkezi Abertam yakınlarında bir yer altı anıtı verdi, z’de yeni sezonuna başladı.Sokol müzesinin bir parçası olan Jeronm’unki de sezon sonuna hazırlanıyor. Cesedin 1548’de çıkarıldığı merkezi madenin tesislerine son ziyaretçiler 15 Ocak’ta gerçekleşti. Sokol müzesi editörü Michal Rund, sezonun mükemmel geçtiğini, geçen yıl yaklaşık 4.500 başvurunun olduğunu, bu yıl sonuna kadar beş binin üzerinde katılım olduğunu paylaştı. Ve sezon bitti ve ocak ayının ortasındayız.

Gecede rotanın uzatılan normal ve açılan yeni adrenalin turlarından yararlanıldı. Müze editörü, fiziksel olarak formda olan herhangi bir ziyaretçinin bunu halledebileceğini garanti ediyor. Şu Geçen yıl Jchymov’da 1, 13.000 semender serbest bırakıldı, yaz sonunda bin beş yüz daha az sayıda vardı, ancak buradaki sezon daha geç bitiyor, bu yüzden yaz da benzer olacak.