Genç rockçı metalden hoşlanıyor, ilk stüdyo kaydını tamamladı

RumBar

Global Mod
Global Mod
Kendi müziğim çerçevesinde her zaman sadece etkinlik turlarında değil, diğer konserlerde de performans sergileyen topluluklar kurmaya çalışıyorum. Bu grubu 2007 yılında kurdum ve yavaş yavaş bunu yapabilecek insanlar ortaya çıkıyor. Ostrov İlköğretim Sanat Okulu öğretmeni ve topluluğun başkanı Patrik Soka, red metal ve elektro gitar çaldığım için çok eğleniyorum, dedi.

II’den Rockei. Patra şu anda Christian Daniel Krs – vokal, Alan Burda – davul, Vclav Novotn – bas, Frantiek Kuera, Patrik Kounk ve Maty Kovcs – elektro gitar grubunda çalışıyor. Bu kadro sert metal repertuarından keyif alıyor. Konsere gelen ziyaretçiler Metallica, Megadeth, Pantera ve Slipknot gruplarının şarkılarını dinleyebiliyor.

Rodie müzisyenleri destekliyor

Patrik Soka, ortada çalınacak repertuar için birkaç şarkı seçeceğimizi söyledi.

ZU Ostrov tarafından açılan davalara ek olarak, II. katlarda halka açık konserler verdi. Seni Karlovy Vary’deki Slash kulübünde, Rock Chodov festivalinde ve Sadov’da oynattılar. Daha sonra Rud nad Moravou’da konser verdiler.

Orada çocuklar grubum Pororoca ile birlikte performans sergilediler. Pedagog kendini övüyor: Annemle babamın konser salonunda konuklarımı desteklemesi ve onların müziğinin büyük hayranları olmaları harika. Profesyonel bir müzik stüdyosu kadar deneyim kazanmak istiyordu. Onlarla birlikte Hacienda müzik stüdyosuna, ünlü yapımcı ve gitarist Milo Dodo Doleal’ın yanına gitti.

Beş yıl boyunca tam aksiyona sahip olun

Hafta sonu bu şarkıları kaydetmek mümkündü ki bu kesinlikle önemli değildi. Çocuklarım için çok değerli bir deneyimdi. Ayrıca Patrik Soka, Milo Dodo Doleal’in ülkemizin en iyi gitaristlerinden biri olduğunu, dolayısıyla bu açıdan bile onun için büyük bir tur olduğunu söyledi.

II’den Rockei. Birinci kat beşinci yıl konserleriyle dolu. Soka, talep sahibi iletişime geçerse mutlu olacağız dedi.

Ona göre her konser erkekler için büyük bir fırsat. Grubun temeli basit bir slogana dayanıyor: Müziğin sınırlarını kaldıralım. Rockei hayranlarına II’den metal müziğimizin en iyisi olduğunu söyleyin. patra ostrovsk Temel sanat tekerlekleri.