Gautam Buddha Nagar’ın Dadri iş adamı, iki çocuğu saldırının ardından evi terk eder; 2 düzenlenen | Noda haberleri

RumBar

Global Mod
Global Mod

NOIDA: Dadri’deki bir ayakkabı mağazası sahibi, geçen hafta iki kişinin kendisine ve 3 ve 7 yaşlarındaki iki çocuğuna iki tekerlekli bir araçla eve dönerken saldırdığını ve saldırdığını iddia etti. Polis iki zanlıyı tutuklasa da aile evi terk etti.
Shubham Goyal şikayetinde, kendisinin ve iki çocuğunun 27 Ocak günü saat 20:30 civarında eve döndüklerini ve sanıklar – Rohit ve Aditya’nın apartmana girer girmez üzerlerine bir köpek saldığını iddia etti.
Goyal, “İtiraz ettiğimde bana ve çocuklarıma kötü davrandılar. Daha sonra ikili beni ve üç yaşındaki oğlumu, yedi yaşındaki kızımı da dövdü” dedi. “Daha fazla insan katıldı ve evimizin önüne park etmiş arabamın camlarını kırdılar.”
Aile kısa süre sonra Goyal’ın ancak 2 km uzaklıktaki babasının evine doğru yola çıktı. TOI’ye konuşan Goyal, “Çocuklarım olay nedeniyle travma geçirdi ve okula gitmeyi bıraktı” dedi. “Yaklaşık 15 gün önce aynı zanlı kardeşim geldiğinde beni taciz etti. Daha sonra özür dilediler ve alkollü olduklarını iddia ettiler.”
Goyal’ın şikayeti üzerine, Cumartesi günü Dadri polis karakoluna 323 (kasıtlı olarak yaralama), 504 (huzuru bozmaya yönelik hakaret), 506 (cezai taciz) ve 427 (yaramazlık) bölümleri kapsamında FIR kaydı yapıldı.
DCP’den (Büyük Noida) Dinesh Kumar Singh, “İki zanlı tutuklandı ve adli gözaltına gönderildi. Aileyi ziyaret ettik ve onlara hiçbir şey olmayacağına dair güvence verdik. Bölgede ayrıca bir stant kurulacak” dedi.