Fresh Face seçmeleri NCR’de yüksek seviyede başlıyor | Noda haberleri

RumBar

Global Mod
Global Mod
Hiç sıkıcı bir an olmadı Jagan Yönetim Bilimleri Enstitüsü (JIMS), Rohini, JOY için üniversiteye ulaştığımızda Times taze yüz Acne Star tarafından desteklenen Sezon 14 seçmeler. Öğrenciler çok sayıda geldiler ve jüriyi etkilemek için en iyi performanslarını sergilediler.

JIMS'den bir katılımcı dans becerilerini sergiliyor

JIMS’den bir katılımcı dans becerilerini sergiliyor

Şarkı söylemek ve dans etmekten oyunculuğa kadar öğrenciler ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Üç turdan sonra – tanıtım, yetenek ve Soru-Cevap, 20 üniversite yarı finalisti seçildi. Yash Bhardwaj, Joy Mr You’niquely You olarak ve Sampada Verma, Miss You’niquely You olarak seçildi. ünlülerin hakimi Prachi Tahlan kolejin sunduğu yetenek havuzundan etkilendi. ‘Üniversitemde hiç bu tür etkinliklere katılmadım; Sahip olmayı dilerdim. Bu hepiniz için harika bir başlangıç. Delhi Times’dan harika bir platform ve burada sizlerle birlikte olmak harika bir duygu.

Prachi Tehlan, JIMS'de ünlü yargıçtı

Prachi Tehlan, JIMS’de ünlü yargıçtı

Sunucu Madhukar

Sunucu Madhukar

JOY Times’ın bir sonraki serisi taze yüz Sezon 14, Acne Star seçmeleri tarafından desteklenmektedir. Doğru Yönetim ve Teknoloji Enstitüsü öğrencilerin rap yaptığını, dans ettiğini, şarkı söylediğini ve hatta stand-up yaptığını gördü. Ayan Habibi, Pehla Pyaar’ı duygulu canlandırmasıyla herkesi, Mahima Kakkar’ın dans hareketleri ise seyircileri ve jüriyi etkiledi. Rudrani Ojha ve Prem Purbey sırasıyla Miss ‘You’niquely You ve Mr’ You’niquely You unvanlarını kazandı. Göstericilerden Himanshu Sharma, “İlk başta biraz çekingen ve çekingen olsam da katıldığım için memnunum. Yeteneklerimizi sergilemek için böyle platformlara sahip olduğumuz için çok mutluyum.”

Doğru Yönetim ve Teknoloji Enstitüsü Yarı Finalistleri: Aditya Dixit, Rudrani Ojha, Prem Purbey, Himanshu Sharma, Ayan Habibi, Mahima Kakkar, Kajal Maurya ve Payal Gupta

Doğru Yönetim ve Teknoloji Enstitüsü Yarı Finalistleri: Aditya Dixit, Rudrani Ojha, Prem Purbey, Himanshu Sharma, Ayan Habibi, Mahima Kakkar, Kajal Maurya ve Payal Gupta

Gitar parçalamadan klasik dansa, JOY Times Fresh Face 14. Sezon, Acne Star seçmelerinden güç aldı. Bhagwan Parshuram Teknoloji Enstitüsü (BPT), öğrencilerin ünlü jüri üyesi Starboy LOC önünde çeşitli yeteneklerini sergilediğini gördü. Sarvogya Sharma güçlü dans hareketleri ile izleyenleri büyülerken, Priyanka Chakraborty’nin yarı klasik performansı jüriyi etkiledi. Sezal Sharma ve Yajas Sharma sırasıyla Miss ‘You’niquely You ve Mr’ You’niquely You unvanlarını kazandı. Rapçı Starboy LOCtüm sanatçıları cesaretlendiren, şunları söyledi: ” Bahut sahi low mujhe saare performanslar. Ülkede gelişen yetenekleri görmek her zaman hoşuma gitmiştir – pehle humare paskalya destek nahi hota tha. Ama inanıyorum ki yeteneğin varsa… agar maymun ke andar woh keeda hai – herkes için performans göstermelisin.”

Starboy LOC, BPT öğrencilerini değerlendirdi

Starboy LOC, BPT öğrencilerini değerlendirdi

Bhagwan Parshuram Teknoloji Enstitüsü Yarı Finalistleri: Gauri Pandey, Priyanka Chakraborty, Junaid Choudhary, Manya Pandah, Sezal Sharma, Aarushi Jindal, Yajas Sharma, Mudita Khar, Prakash Pal, Sarvogya Sharma, Neha Yadav, Anchita Bhutani ve Tejinder Singh

Bhagwan Parshuram Teknoloji Enstitüsü Yarı Finalistleri: Gauri Pandey, Priyanka Chakraborty, Junaid Choudhary, Manya Pandah, Sezal Sharma, Aarushi Jindal, Yajas Sharma, Mudita Khar, Prakash Pal, Sarvogya Sharma, Neha Yadav, Anchita Bhutani ve Tejinder Singh

Kampüsünüzü ziyaret etmediysek veya seçmelere katılamadıysanız, şimdi çevrimiçi seçmelerimize katılma şansınız var. 16-22 yaşları arasında bir öğrenciyseniz, lütfen www.timesfreshface.com web sitemize kayıt olun.
– Eesha Thorat