Festival halkı sezonun ilk kaprisi ile çadır kurdu, 300’ün üzerinde çadır var.

RumBar

Global Mod
Global Mod
buna sebep olan kodlar ise sadece kıyafet değiştirmekle, yetkili bir ruh haline girmekle sınırlıydı. Özellikle gündüz ve gece böyleydi, çünkü gece yarısından birkaç saat sonra kampta pek fazla insan yoktu.

Geçen gün bir sorun yaşadım

KV City Centrum şirketinin editörü Simona Vrnov, Cuma öğleden sonra kompleksin doluluğu hakkında, bu kadar az kişinin olmasına oldukça şaşırdım, yorumunda bulundu. Konaklama sayısını yaklaşık iki yüz olarak tahmin etti. Cumartesi sabahı durum farklıydı. Apartman kompleksinin resepsiyon personeli yaklaşık 330 konuk olduğunu bildirdi.

Tahmini gördüm ve benim için açıktı, diye yorumladı Prag’dan Tade. Karlovy Vary’de ilk kez ama olay şu ki, festival girişlerine hep gidiyorsunuz. Gün benim için sorun değil. Islanıyorum, kuruyorum vs. Evet, ıslandım. Festivalde haydut olarak çalışan genç adam, çadırın kuru olduğunu ekledi.

Ağaçlar da düştüğünde

Bu yılki film festivalindeki galanın açılışını da Bayan Tereza z zihu ech yapacak. Karlovy Vary’de ikinci sınıfa giden bir arkadaşla birlikte geçen çocuksu ve inişli çıkışlı gece sorunsuz geçti. Biz güne hazırız, dedi Tereza.

Praglı Jakub, deneyimli bir festival sanatçısıdır. Karlovy Vary’de on beş yaşlarında olduğumu doğruladı. Bu yüzden, birkaç yıl önce çadır köyde bir ağacı deviren şiddetli bir fırtına da dahil olmak üzere bir dizi dönemeçten geçti. O zaman çadırın altında değildim, dedi. Pten boue ondan ve arkadaşından kaçındı.

Bayram sonu dağ olacak

En kötü ihtimalle çocukken Var’a gittik. Çadırı kurduk ve sabaha karşı bir gibi bir vakit geçti, festivalin ilk saatlerinden itibaren deneyimlerini döktü. Bundan tam olarak yararlanacaktır. Neredeyse uyumak için çadıra gidiyorum. Jetin durumu hiç bu kadar dramatik olmamıştı ki ondan su almak zorunda kaldım, diye ekledi.

Bu yıl da büyük bir drama için geç kalmış sayılmazsınız. Dönemin gözlemcisi Rudolf Kovak’a göre, Pazartesi gününden şirkete kadar olan günler çok benzer olacak. Yarı açık ve net. Ancak sıcaklıklar yavaş yavaş yükselecek. Haftanın ilerleyen saatlerinde 22 ve 25 derece olacak ve 28 derece olacak. Belki tropiklere bile ulaşırız, diye tahminde bulundu.

Kasabadan yüzlerce insan geçecek

Ona göre değişim, festivalin kendi ruhunda gelecek. Cuma günü ön sistemi taktı ve bozuldu. Gök gürültülü sağanak yağışlı bulutlu hava, ardından Cumartesi ve Pazar’ı tekrar serinletecek. Rudolf Kovak, sıcaklıkların 19 ve 23 dereceye düşeceğini sözlerine ekledi.

Kuru bile olsa Rolava’yı arelede yıkamalı veya kurulamalısınız. KV Şehir Merkezi editörü Simona Vrnov, yerleşkenin arka kısmında saklanabilecekleri bir yuva olduğunu öne sürdü. İyi bir yılda, 1.100 kişi küçük bir kasabada yaşar ve orada kalacak yer ve bir dizi hizmet bulunur.