Düşünceli taktikler, erken kalkmak. Vary'de sinema bileti için nasıl savaşılır?

RumBar

Global Mod
Global Mod
Seni öldürmek mi? Senden istedim Mordy, kahretsin, cumartesi sabah saat sekizden önce Termal Otel'in bilet gişesinden beni ara. Film festivalinin hayranları bilet almak için sıraya giriyor. Ve kim uyumazsa kazanır. Rezerve edilen biletlerin satışı ve teslim alınması her gün saat 08.00'de başlamaktadır. Tüm hayranların sınırsız bir bütçesi vardır, ancak yalnızca belirli bir gün ve bir sonraki gün için satın alabilir ve rezervasyon yapabilirler.

Uzun kuyruklarda ikinci pencereden kaçan astlivc'in önünde saat 5:30'dan beri burada duruyorum. Ancak Nleit biletler için mücadele etmeye hazır. Bana baştan aşağı kalemle yazdığım programlı film festivalinin resmi broşürünü gösteriyor. Ah, tam bir taktik. Neredeyse Helmv leb Savaşı'ndaki Aragorn gibi.

Büyük Güne hazırlanıyorduk Günün konuğu ve balığı, Ocak 17:00'de. Ve sonra görmek isteriz Azizler. Ama saat 19:00'dan itibaren Puppu'dalar. Birkaç dakika içinde elimizde olacak, diye ekliyor geç gelenlerin beklenmediğini bilen bilgin. Gösterimin bitimine beş dakika kala koltuklar oldukça boş ve bilet almadan geziyi denemek isteyen izleyiciler yerlerini alabiliyor.

Bilet nereden alınır?

Festival süresince nvtvnkm'de 25 bilet gişesi bulunmaktadır. On beş tanesini bul Termal Otel'deve otelin hemen yakınında, otelin merdivenlerinde çok sayıda var daha ileri tahmin. İÇİNDE Grandhotel Pupp iki yazarkasa var ve kalan ikisini kamp alanında bulabilirsiniz.

UÇ: Son Dakika ödemeleri denilen işlemler bir uzmanlık alanıdır. Festival organizatörlerinin açıklamasına göre, filmin başlamasına 15 dakika kala, toplanmayan tüm biletler orada toplanacak ve Festival Bileti veya akredite bilet sahiplerinin kullanımına sunulacak.

Saat 6:30'dan beri buradayız ve o saatte büyük bir kuyruk vardı. Ama bakalım, arkadaşım Romana'yla Da'ya gitmek için birçok seçeneğimiz ve çeşidimiz var. Hangi filmleri izleyeceğini sana söylemeyeceğim. Bunu burada bozmak istemiyoruz, sesinizi alçak tutun. Burada kimse bunu seçmesin diye açıklıyor.

Taktikler diğerlerine de açıktı, bazı filmlerin büyük hayranıyım ama stratejiden bahsetmiyorum. Sabah saat yediden önce kuyruğa giren Michal'in hikayesi. Film için seçiyorum ama aynı zamanda arkadaşlarımız için de alıyoruz. Ve ns vc olduğunda, t잚 olur. Ama bazen başlangıçta gitmek istediğimiz şeyi değil, başka bir şeyi alırız, k.

Pt farklı bir taktik seçti: Arkadaş gruplarının her biri farklı bir kasayı işgal ediyordu. Ve bunlardan birine tıklaması gerekiyor. İşe yarayacağından oldukça eminim ve göreceğiz, ama yakında size geri döneceğim ve orada en değerli şeyle ilgileneceğim: birkaç tane çırpılmış karabiber.

Ama sonra dışarı çıkıp uzun kuyruğun en kuyruğuna gidelim. Bunu denemek isteyen var mı? Bir yerlerde. Bir kulübemiz vardı ama dün gece yangın çıktı, bu yüzden sabah kabini kilitledik ve uzun süre uyuduk, Hana ve arkadaşı Vendy gülüyorlardı.

Hepsi yeşil değil. Her iki arkadaş da buralı ve her yıl sinemaya gidiyorlar. Ancak bu yıl tam olarak işe yaramadı. Ama günün sonu yok. Günün filmlerini hazırladık Irene ile M lto Ve Bu tür. Programa göre diğer günler için, akşam yemeği için, her yıl festivalden keyif alan ve turistlere tahammülü olmayan arkadaşlar için de filmler seçtik. Bu çok güzel bir olay, bundan büyük gurur duyuyoruz, hayranların filmlerine seslenerek kapanış yapıyoruz.