Bir jeti kolayca baştan çıkarırdım. At sizi nasıl dikenlendiriyor ve size neyi hatırlatıyor?

RumBar

Global Mod
Global Mod
Velk Pardubice’de kazandığı sekiz zaferin gururunu taşıyan yakışıklı adam, birçok telefon görüşmesinin ardından mavi Fabia’ya biniyor ve birkaç kilometre ötede, Vlad’ın hakim tepesine bakan meydana park ediyor. O çayırda bir sürü atımız vardı ama artık orada sadece genç atlar otluyor, diye Va’yı eski çitin arkasındaki gruba işaret etti.

Daha sonra yakındaki bir ormanda kaybolur ve kısa süre sonra 133 numaralı uçuşa katılır. Büyük Pardubick, bu pazar günü, aziz Lodgian Whistle tarafından yönetiliyor.

Hadi, hadi onunla çimlere gidelim, ısırmayı sever, k. Bir hafta boyunca atağa geçmiyorsun, o yüzden hasta, sağlam iğdişini omzuna vur. Uçan vaşak, yeşil çayırda tamamen bilinçsizdir ve ikisi, eğitmenlerini beklenmedik bir şekilde hareket etmeye zorlar. Sen gerginsin, bu yüzden korkuyor. Son birkaç gündür onu sürmek pek keyifli olmadı, hafif bir esinti oldu.

evde fotoğrafım yok

Özellikle ilk bakışta efsanevi binicinin atının üzerinde olduğu görülüyor. Peliv onu kontrol ediyor, her gün zamanının büyük bir kısmını ona ayırıyor. Velká Pardubická’ya hazır, elemelerde kalitesini gösterdi. Kazanacağını düşünüyorum çünkü kimse onu yakalayamayacak, genişçe gülümsüyor.

Ahırlı atlar için çayır, arka planda Vlada Tepesi

Lodgian’a özgü önceliklerim olduğu için hâlâ buradayım. Son zamanlarda Bay Vov’un özel bir at olmasına rağmen ona biniyorum. Ancak yedi kilometre koşmak için elli kilodan fazla ağırlık taşımaması gerekiyor, diye şaka yapıyor.

Yakındaki yoldan tanıdık bir ses geldiğinde Nhle ve Lodgian alarma geçer. Onunla nereye kaçtın? Onu kontrol etmek üzereydim ama bana kızdı. Lodgian’ı kenara çekerek durumu size açıklıyor. Bu ona kilden at nalı veren Bay Kov. Böyle bir ilk yaşadık, at nalı dikenden uçtu, biz de eve inmedik, Kared yaladı.

Hızlı bir incelemenin ardından ikisi de bunların ayakkabı içindeki Büyük Pardubice’nin toynakları olduğunu değerlendiriyor. On yıl boyunca Lodgian yeniden huzur içinde otluyor, işinden memnun, görkemli durumuna geri dönüyor.

Bir evi, bir köpeği ve yirmi atı vardı ve Va ile karısının da iki yıl yaşadığı Mlnce’de elli yaşında bir atı vardı. Ama 18 yaşındayken Chia’da engelsiz bir ev inşa ettik.

Eğer en ünlü Çek bisikletçi ilk önce sürüyorsa bunu bilemezsiniz. Evde zengin kariyerinizi belgeleyen tek bir fotoğraf bile bulamazsınız. Orada oturarak çok zaman harcadım ama ya kendime bakmak zorunda kalsaydım? Bunun için endişelenme! keyifli bir kahkahayla açıklıyor.

Bu arada Lodgian’ın yeşilliklerin tadını çıkarmasını izlerken, nostaljik bir şekilde 1985’teki muhteşem Pardubice yarışını ilk kez nasıl tattığını anlatıyor. Eğer Paramon ve ben o zaman Yılan Çukuru’na düşmeseydik daha da kötüleşirdim.

1987 yılına kadar ilk tepeyi bekledi ve ünlü demiryolunun eyerinde rekor sürede bitiş noktasına uçtu. Va, onun on yıl üst üste Orta Avrupa’nın en iyi damızlık atı olduğunu hatırladı.

Seleflerinden biri hakkında konuştuktan sonra Lodgian’ın dikkati bir anlığına dağılıyor ve en sevdiği aktiviteye geri dönüyor. Ve ilk bakışta demiryolunun pas rengine benziyor, bir bufalo ampionuna çok benziyor.

Tümen’in anıları

Va, Lodgian’ın nasıl pisliği keseceğini bildiğini, bazen fevri davrandığını, mizaçlı iğdişçinin ise yine sakin olduğunu ortaya koyuyor. eleznik kendisiydi, bazı durumlarda dürüsttü ve yavaş yavaş büyük bir profesyonellik kazandı.

Ancak daha da ileri gidersek, Vova’nın uçuşu, sürücünün Pardubice güneşine döneceği Tyumen’den daha farklıdır. Her yere binebilir, gülüyor. Torunum üzerine oturup düşmek istediğinde Tiumen ona vurmak için hamle yaptı. Ayrıca, başlangıç oyuncusu Lodgiana’nın aksine, bunun nedeni yüksek kaliteli bir bitişti.

Harika bir geçmişi vardı, mükemmel bir yanı yoktu ama büyük bir azimle donatılmıştı. Diğerleri baştan çıkarılma sırasında öldüğünde, o yeni uyanmıştı. Çünkü o sadece iyi ve iyi kalpli değildi, aynı zamanda çok akıllıydı.

Josef Va’nın köpeğinin iki tabak atının olduğu çiftliğe giden yol.

Harika bir baştan çıkarıcı olmasının yanı sıra yardım da edebilirdi. Mlnice’deki eğitim merkezinden geçerken görkemli davetlerle dolu uzun yoldan etkileneceksiniz. Orijinal çantanın küçük bir köyü dekore etmenin yanı sıra özel bir amacı vardı: hipoterapötik.

İlk başta yapmayı planlamıştık, orada genç fiyortlar ve hukulalar istedim, aralarında Tiumen’i gördüm. Va, tam bir eğitmen olduğunu söyledi. Ancak sonuçta, tıpkı kendi kariyeri gibi maksimum seviyeye ulaşan çevreye yalnızca dikenini adadı. Her gün iki veya daha fazla ata biniyorum ama çok uyuyorum. Benim uğraşacak fiziğim yok.

bir aptaldım

Bütün azizlerin peşinden gidersen dikenlerin olur. Tamam olarak ilişkiyi seviyordu ve düzen önce gümrükten geçiyordu, bir antrenör olarak stile odaklanıyordu. Bir oğlan seni kazanamadığında mutlu oluyorum ama baştan çıkarıcı sanki ben yapmışım gibi bırakıyor, diye açıklıyor. Bundan memnun değilim.

Uzun süre vazgeçmek istemediği aktif bir kariyer için kendini koçluk çalışmalarına adadı. Ben bir aptaldım, yüksek sesle gülüyor. Bir defasında kaval kemiğimi sekiz parçaya ayırdım ve on gün sonra tekrar eyere oturdum. Kazanma arzusu ve zamanın tükenmesi korkusu beynimi gerçekten bulandırıyordu.

Ancak Pesto ağzının kenarıyla gülümsedi ve neşeli bir sesle ekledi: Bugün bile patikalarda sakince giderdim, özellikle de bisikletçiler olmadığında. Ama ne yazık ki, yıllar süren hatalardan sonra fizik benimle birlikte, yetmiş yaşında bir yarış ustasının dağlardan milyarlarca dolar topladığı söylentisi.

Josef Va bhem Velk Pardubick

Bir dağ hizmetinde çalışıyordum ve günde yaklaşık yirmi kilometre işten işe koşmak zorunda kalıyordum, nerede formda olduğunu anlatıyor. Bruntl bölgesindeki spor okulunda en iyi puanı alan sporcuydum.

Uzun bir ilk yolculuğun ardından Va ve Lodgian fotoğraf çekiyor ve Pardubick’ini yuvarlayarak şöyle diyor: Hadi, seni Stje’ye geri götüreceğim. Sonra ikisi birlikte Lodgian’ın evine doğru yürüdüler.

Son açıdan bakıldığında bile AB’nin, Lodgian’ın tamam Ondej Velek ile gireceği kısa bir selamlamayı yapamayacağı açık.