Bennett Üniversitesi’nden Rana Daggubati: Sizinle üniversitede olmadığımı kıskanıyorum | Noida Haberleri

RumBar

Global Mod
Global Mod
Bhallaladeva’nın tezahüratları meydanlarda yankılandı. Bennett Üniversitesi Ne zaman Rana DağubatiSurveen Chawla ve karan anshuman salı üniversiteye gitti Rana Naidu dizisini üniversitede tanıtmak için gelen ekibi yüksek tezahüratlarla karşıladı. Büyük Noida. Ardından interaktif bir oturum, dans performansı, çok sayıda özçekim ve ekiple imzalar verildi. BU yerleşke.

Rana Daggubati ve Surveen Chawla BU öğrencileriyle selfie çekiyor

Rana Daggubati ve Surveen Chawla BU öğrencileriyle selfie çekiyor

Öğrencilerin enerjisinin etrafında olmak her zaman güzeldir: Rana
Ekibinin önüne uzanan Rana, genişleyen kampüsü gördü ve üniversitenin altyapısından etkilendi. “Burası büyük bir kampüs ve buraya tekrar gelmeyi umuyorum. Öğrencilerin enerjisinin etrafında olmak her zaman güzeldir ve bence (BU) olmak için harika bir yer,” dedi Rana.
Öğrencileri Telugu, Hintçe ve İngilizce olarak selamladıktan sonra, “Burada olduğunuz için çok teşekkür ederim. Sevdiğim şey, içeri girer girmez RRR’den Naatu’nun Naatu çaldığını duyabiliyor olmamdı. Burada olduğum için mutluyum. Az önce üniversitenin planlarını gördüm ve seninle üniversitede olmadığım için kıskanıyorum.” Bennett Üniversitesi COO’su Sudhanshu Varma’nın şaka yollu yanıtladığı, “Hala buraya kabul edilebilirsin ve sana da burs vereceğiz!” “Efendim, XII. sınıfta notlarım gerçekten kötü, sorun olur mu?” oyuncu kahkahalara boğulmadan önce sordu.

Surveen, enerjik bir izleyici kitlesi arasında olmayı sevdi

Surveen, enerjik bir izleyici kitlesi arasında olmayı sevdi

Surveen, enerjik bir kalabalığın arasında olmayı seviyordu. “Burada olmak harika. Çok büyük bir kampüs. Enerjini beğendim. Bu inanılmaz. Hepimiz burada olduğumuz için çok mutluyuz.”
“Bhallaladeva” (Baahubali’deki karakteri) ve “Jogendra”nın (Nene Raju Nene Mantri’deki karakteri) tezahüratları yükselirken Rana, “İnsanların ‘Jogendra Jogendra’ diye bağırdığını duydum” dedi ve bir diyalogla devam etti. filmden.

Karan Anshuman, Rana ve Surveen ile birlikte kampüsü ziyaret etti

Karan Anshuman, Rana ve Surveen ile birlikte kampüsü ziyaret etti

Ekiple etkileşimli bir oturum
Üniversitenin BAJMC kursunun ikinci sınıf öğrencileri olan sunucu Shreya Mishra ve Prafull Tripathi, şov ekibiyle etkileşimi canlı ve ilginç tuttu. Etkileşimli oturum sırasında Shreya, Rana’ya “Karanlık bir karakteri bu kadar uzun süre oynamanız, bir birey olarak sizi zihinsel olarak etkiliyor mu?” diye sordu. gerçekten karanlık,’ diye yanıtladı Rana.
Surveen, dizideki karakterle benzerliklerinin sorulması üzerine, “Bir karakter olarak farklılıklardan çok benzerlikler var ve beni bu kısma çeken de bu oldu. Önemli olan karakterin tüm eğrisi ve yönetmenlerimizin yardımı ve rehberliği, işi çok daha kolaylaştırıyor” dedi.

BÜ'nün dans kulübü erve, ekip için dans gösterisi sundu.

BÜ’nün dans kulübü erve, ekip için dans gösterisi sundu.

Rana ile özçekimler, imzalar
BU’nun dans kulübü Verve, ekip için bir dans gösterisi sundu. Kampüsten ayrılmadan önce, tıklanmak için can atan Rana, “Burayı ve Bennett’teki herkes için daha fazla gücü seviyorum,” dedi. Daha sonra, yakında geri dönme umuduyla kampüsten ayrılmadan önce özçekimlere tıkladı, kendisine soran hemen hemen herkese imza verdi.
Girdi: Eesha Thorat