B Channapur: müstehcen dans düzenlemedi: Jd(s) Mla | Haberler

FontikUpa

Member

Mandya: JD(S) MLA Suresh Gowda Salı günü bir dans programına ev sahipliği yapmadığını açıkladı. B. Channapur jatra mahotsava’nın bir parçası olarak Nagamangala taluk köyü. Bir video açıklamasında, sosyal medyada suçlandığı gibi bir kabare dansı düzenlemeyi reddetti. “Bu etkinliği ben organize etmedim. Bu, siyasi muhaliflerim tarafından bana karşı düzenlenen bir komplonun parçası. Ben bu tür programların tanıtımını yapmadım” dedi. Ancak organizatörler tarafından davet edildiği için etkinliğe kısa bir süre katıldığını söyledi. Mandya bölgesindeki Nagamangala taluk’un B Channapur bölgesinde bir jatra mahotsava kapsamında düzenlenen bir müzik etkinliğinde müstehcen dans eden genç kadınların videosu viral oldu.
HD Kumaraswamy, BS’yi övdüğü için Başbakan Modi’yi azarladı yediyurappa
Chikkamagaluru: Eski Başbakan HD Kumaraswamy, BJP lideri BS Yediyurappa’ya hayran olduğu için Başbakan Narendra Modi’yi aldı ve BJP’nin onu neden CM görevinden istifa etmeye zorladığını sorguladı. Gazetecilere açıklamalarda bulunan Kumaraswamy, “Artık Başbakan Yediyurappa’ya hayran ve BJP için kendisine ihtiyaç olduğunu iddia ediyor ve onu takdir ediyor. Ama neden başbakanlıktan çıkarıldı? Yediyurappa, koalisyon hükümetini istikrarsızlaştırarak başbakan oldu ve iki yıl görev yaptı. İnsanlar BJP’nin ona iki yıl boyunca nasıl davrandığını biliyor.” BJP’nin tepesinin şimdi neden Yediyurappa’yı övdüğünü merak etti.
KSE eyalet hükümetini kınadı
çalışan protesto planı
Mysuru: Eski bakan ve Shivamogga şehri BJP MLA KS Eshwarappa, hükümet çalışanlarının 1 Mart’tan itibaren süresiz protesto başlattığı noktayı sorgulayarak, Salı günü başka hiçbir hükümetin işçilere BJP hükümeti kadar kolaylık sağlamadığını iddia etti. Eshwarappa, BS Yediyurappa’nın işçi sendikası başkanı Shadakshari’yi protestoya gitmesi için etkilediğine dair tweet’i nedeniyle Kongre’ye saldırdı. “Aynı şeyin BJP’de olmasını istiyorlar ve ellerinden geleni yapıyorlar ama hem Yediyurappa hem de Başbakan Basavaraj Bommai kardeş gibiler” dedi. Eshwarappa, parlamento seçimlerine katılması için kendisine bilet vermenin partinin üst yönetimine bırakıldığını söyledi. “Seçimde kimin olduğu önemli değil ama BJP seçimlerde 150 sandalye hedefliyor. Kongre ve JD(S)’den farklı olarak, BJP kadro temelli bir partidir ve biletler kast, para veya nüfuza göre verilmez. Uygun olan adaylara bilet verilecektir” dedi.