A’nın yanında duran ağaçları satmak istemiyor. Vyten devo’yu değerlendirsen iyi olur

RumBar

Global Mod
Global Mod
Ask lesy şirketinin genel kurulu olarak hareket eden Ae belediye meclisi, şirketin sermaye fonuna ücretler için beş milyon kron tutarında olağanüstü bir katkı ve bir işlemenin inşası için üç milyon daha depozitoyu onayladı. hat, Ae şehrinin sözcüsü Milan Vrbata dedi. Yaratılan işler, şirket tarafından belediyenin sosyal departmanı ve sosyal konut Ajansı’nın ilgilendiği kişilerle doldurulabilir.

Belediye Başkanı Vtzslav Koko coşkuyla konuştu. Ona göre bakireleri işlerken ilk olarak bu kişileri istihdam etmek mümkün olacaktır. Zor bir iş ama bazıları için normal bir yaşam şansı olabilir. Ancak, çalışanların iş yerinize gitmeleri, kurallara uymaları ve iş programlarına uygun olarak iş teslim etmeleri gerekmektedir. Şirket müdürü Ji Ervenka, kabul ettiklerinde bu kişileri istihdam etmenin sorun olmayacağını söyledi.

Lütfen fiyatları cevaplayın

Proje şu anda yapım aşamasındadır. İki veya daha fazla yıl ufku içinde oluşturulabilir. Kolay olmayacak. Ervenka, arazi satın alımına ek olarak, zemin seviyesini değiştirmeniz ve ekonomik bilanço da dahil olmak üzere inşaat ve teknoloji merkezi için karmaşık bir proje geliştirmeniz gerektiğini belirtti. Ancak Lesy’ye sor, değişikliklere hazırlan. Devlet Tarımsal Müdahale Fonu’nun sübvansiyonları ve desteğinden bir traktör, bir forklift, bir pres ve bir küçük ekskavatör paylaştılar.

Geçen yıl bir tpac makinesi sipariş ettik. Ervenka, Ask Lesy’nin uygun bir arsası olmadığı için bu teknolojiyi yerleştirebileceğimiz bir yer kiralayıp areol inşaatı hazırlıkları tamamlanana kadar kullanmaya başlayacağız dedi. Ona göre şirket, piyasada bakire fiyatlarının yüksek olmadığı dönemde Lesh’te çalışmıyordu. Hammaddeyi fiyatının altında satmak istemedi.

Önce yerel tüketim için

Böylece şehrin malını gasp ettik. Artık benim için zaman daralıyor ve piyasada yer ve yiyecek varsa, tura biraz katma değer katabilirim. Sadece yerel ve bölgesel tüketimi ele alacağımızı düşünüyorum. Ancak yeri güvence altına almayı başarırsam ve ihracat işleme boru hattı burada büyürse, başka bir pazara ulaşma şansı olacağını biliyorum, diye ekledi yönetici.

Belediye şirketi Ask Forests şu anda 950 hektar orman meşceresini yönetmektedir. Bunun 700 hektarı A kasabasında, 180 hektarı da Hranice kasabasında bulunuyor. Bölgedeki alanın geri kalanı küçük mülk sahiplerinin malıdır.