2 adam kaçırmaya 6 yıl hapis cezası | Noida Haberleri

RumBar

Global Mod
Global Mod

NOIDA: Çarşamba günü ek bir oturum mahkemesi, bir SUV’de bir kişiyi kaçırmaya teşebbüs etmekten iki kişiyi altı yıl hapis cezasına çarptırdı.
Bölge yönetiminin ek danışmanı Ratan Singh Bhati dedi kurban Hatam Singh, 18 Ekim 2021’de Ecotech 3 polis karakoluna şikayette bulundu. suzuki breza evime ulaştı ve akrabalarıma benimle görüşmek istediklerini söyledi. O sırada evde değildim. Akrabalarım bana telefonla haber verdiler ve çok geçmeden Toyota Fortuner’ımla eve geldim. Anıl Dujana çetesine mensup olduklarını ve bir mülk anlaşmazlığıyla bağlantılı olarak geldiklerini söylediler. Beni zorla Brezza’larına ittiler, beni kaçırmaya çalıştılar” dedi. Hatam’ın kuzeni Balraj, bir otomobille olay yerine geldi ve cipin kaçmaması için aracı park etti.
Rajesh Kumar Mishrabölge duruşmalarının ek yargıcı Gautam Budh Nagar’ı mahkum etti Pahalwan Ve Nagar altı yıl ağır hapis cezasına çarptırıldı ve IPC bölüm 364 (adam kaçırma) uyarınca her biri 20.000 Rs ve bölüm 506 (cezai taciz) uyarınca iki yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Ancak Anıl Dujana ve beş kişi delil yetersizliğinden beraat etti.